Plzeň – Sparta | 2:2 (kon.) |
Opava – Třinec | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Žižkov | 1:2 (kon.) |
Newcastle – Arsenal | 2:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – West Brom | 0:1 (kon.) |
Eibar – Alavés | 0:1 (kon.) | | | Atlético – Levante | 3:0 (kon.) | | | Getafe – Espanyol | 1:0 (kon.) |
Malaga – Real Madrid | 1:2 (kon.) |
Schalke – Dortmund | 2:0 (kon.) | | | W. Brémy – RB Lipsko | 1:1 (kon.) |
Fiorentina – Spal | 0:0 (kon.) | | | Sassuolo – Benevento | 2:2 (kon.) | | | Bologna – Hellas Verona | 2:0 (kon.) |
AC Milán – Neapol | 0:0 (kon.) | | | Juventus – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Lazio – AS Řím | 0:0 (kon.) |
Montpellier – Bordeaux | 1:3 (kon.) | | | Troyes – Marseille | 2:3 (kon.) | | | PSG – Monaco | 7:1 (kon.) |
Trnava – Ružomberok | 1:0 (kon.) |
Liberec – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Slovácko – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Jihlava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) |
Benešov – Chrudim | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Jirny – Písek | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Brozany – Čížová | 2:2 (5:4 po pen.) |
Štěchovice – Ústí n/O | 3:3 (6:5 po pen.) | | | Benátky n/J – Převýšov | 3:4 (kon.) |
Uničov – Hlučín | 1:2 (kon.) |
Ostrava – Teplice | 1:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Slovácko | 0:4 (kon.) |
Ostrava – Teplice | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Frýdek-Místek – Slovácko | 4:0 (kon.) |
Celtic – Rangers | 4:0 (kon.) |
Podbrezová B – Sereď | 0:1 (kon.) | | | Žilina B – Lok. Košice | 2:2 (kon.) | | | Trebišov – MFK Zvolen | 1:1 (kon.) |
Breda – Willem II | 1:2 (kon.) | | | Feyenoord – Utrecht | 3:1 (kon.) | | | Groningen – Kerkrade | 2:1 (kon.) |
Eindhoven – Ajax | 3:0 (kon.) |
Antverpy – Beerschot | 2:0 (kon.) | | | Anderlecht – Club Brugge | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Sint-Truiden | 2:2 (kon.) |
Marítimo – Moreirense | 1:1 (kon.) | | | Benfica – Porto | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Sporting | 3:4 (kon.) |
Austria – Rapid | 0:4 (kon.) | | | Admira – Salzburg | 2:6 (kon.) |
Ural – Spartak | 2:1 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | Rostov – Chabarovsk | 2:0 (kon.) |
Pogoň – Termalica | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Nowy Sącz | 1:0 (kon.) |
Loučeň – Pátek | 4:0 (kon.) |
po penal. (6:5)
TJ Štěchovice
3:3
(1:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
90+1
|
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Pinkava.
|
|
71
|
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Štědronský.
|
|
68
|
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází P.Chleboun, přichází Kopecký.
|
|
64
|
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Kukla.
|
|
46
|
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šum, přichází Sulík.
|
Branky:
15. Batka, 60. Volešák, 63. Volešák – 22. Nágl, 75. J.Chleboun, 81. Nágl
Rozhodčí: Michal Urban (hl.) – Tomáš Tesař, Miroslav Průcha
Diváci:
Karty: 29. Volešák (STE), 56. Pavlík (STE), 60. Busta (STE), 83. Kučera (STE) – 48. Falta (UNO), 56. J.Chleboun (UNO), 83. Coufal (UNO)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Kukla (UNO)
1:1 Batka (STE)
2. série:
1:2 Nágl (UNO)
2:2 Sulík (STE)
3. série:
2:3 Falta (UNO)
3:3 Košata (STE)
4. série:
3:4 Langer (UNO)
4:4 Volešák (STE)
5. série:
4:4 Souček (UNO)
4:4 Kučera (STE)
6. série:
4:5 J.Chleboun (UNO)
5:5 Jakobovský (STE)
7. série:
5:5 Coufal (UNO)
6:5 Štědronský (STE)
TJ Štěchovice:
Vašák – Šum (46. Sulík), Busta, Kučera (K), Těžký – Pavlík – Novák (71. Štědronský), Jakobovský, Volešák, Košata – Batka.
Trenér: Zbyněk Busta.
Náhradníci: Štěpanovský – Švejda, Příhoda, Štědronský, Sulík.
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Krátký – Coufal, Falta,. J. Chleboun, P. Chleboun (68. Kopecký), Langer, Vaňous (K) (90. Pinkava), Habrman (87. Smejkal), Souček, Nágl, Pazdera (64. Kukla).
Trenér: Vladimír Chudý.
Náhradníci: Truhlář – Habrman, Kukla. Pinkava, Kopecký, Skalický.
Trenér:
Vašák – Šum (46. Sulík), Busta, Kučera (K), Těžký – Pavlík – Novák (71. Štědronský), Jakobovský, Volešák, Košata – Batka.
Trenér: Zbyněk Busta.
Náhradníci: Štěpanovský – Švejda, Příhoda, Štědronský, Sulík.
Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Krátký – Coufal, Falta,. J. Chleboun, P. Chleboun (68. Kopecký), Langer, Vaňous (K) (90. Pinkava), Habrman (87. Smejkal), Souček, Nágl, Pazdera (64. Kukla).
Trenér: Vladimír Chudý.
Náhradníci: Truhlář – Habrman, Kukla. Pinkava, Kopecký, Skalický.
Trenér:
Rozhodčí: Michal Urban (hl.) – Tomáš Tesař, Miroslav Průcha
Diváci:
Michal Kunc