Německo – Slovensko 1:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Neděle 15.04.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Kvalifikace o Chance ligu • 6. kolo

Pro tuto chvíli je to ode mne z Kotliny vše! Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. U dalšího onlajnu v nové sezóně se budu těšit Na počtenou! (19:57:30)

Lukáš Endál sice rozjásal Kotlinu, když poslal Bruslaře do dvoubrankového vedení, ale v 51. minutě snížil Jiří Zdeněk. Právě on tedy posouvá Porubu do WSM Ligy.

Je konec. Broďáci sice vyhráli, ale na havlíčkobrodském stadionu se smutní. Bruslařům nestačila jednobranková výhra k postupu!

59:22
    Obrovský houf se teď vytvořil před hostujícím brankářem, který Bruslaři opět nevyužili.

58:40
    Před Kubáněm vznikl obrovský tlak, který Bruslaři nedokázali využít.

58:09
    Bruslaři rozjíždí útočnou akci.

57:57
    Kotouč vylétl mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:27
    Bruslařům se nepodařila rozehrávka je z toho icing.

Celý stadion teď podporuje své hráče ke vstřelení branky.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 9. Voříšek (Kulhánek), 21. Endál (Milfait, Třetina), 41. Endál (Třetina) – 15. Dresler (Fojtík), 52. Zdeněk (T. Káňa)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček (A), Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis – Endál, Třetina (C), Přidal – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Kozlík, Ludvík, Šuhaj
    HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Kůdela) – Dresler, Slavík, Janota, Kaluža, Hryciow, Popela, Puškár, Adam – Ballner, Haas, J. Káňa, Luka, Fojtík, Zdeněk (A), Finsterle, Zachar (C), Gelnar, Ollender, T. Káňa, Jaroš

Rozhodčí: Robert Čech, Petr Přikryl – Daniel Reich, Tomáš Měkýš