Hr. Králové – Kladno 2:1 (kon.) | Sudoměřice – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Letohrad – Plzeň 2:1 (1:0 po s.s.)
Pardubice – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
SK Sudoměřice
3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Stav série: 1:2
HC Kert Park Praha
Sobota 05.05.2018, 12:00 • Sudoměřice • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Děkujeme za pozornost, přejeme prima sobotní odpoledne a někdy opět na počtenou. (14:47:34)

Třetí třetina ve střelách vyzněla lépe pro Pražany, ale jen těsně – 11:9.
    Z výhry jak třetinové, tak celkově zápasové se nakonec radují Sudoměřice.
    Odvrátili tak první mečbol.

44:11
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Autorem do prázdné branky je MATĚJ FRAŇO. Asistence: Jan Kaluža a Martin Hujsa.

44:02
    Hosté hrají bez gólmana.

43:55

41:55
    Vyloučení v týmu SK Sudoměřice (Tóth M. – 2 min., držení protihráče).

41:08
    Přesilovku po půl minutě proměňuje DAVID HELEŠIC. Asistence: Martin Husaj a Michal Tóth.

40:31
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Perl – 2 min., sekání).

30:01

V této třetině se hra opticky změnila. Hosté zvýšili tlak a na střely tentokrát vyhráli 11:7.
    Zápasu přihlíží neuvěřitelných 226 diváků.

30:00

15:01

Střely v první třetině vyznívají jednoznačně pro domácí 12:8. Přesto je stav nerozhodný.

15:00

11:11
    Kert Park právě vstřelil branku!
    MARTIN KRUČEK za asistence: Dalimil Zvonek a Tomáš Fejfar.

08:47
    Autorem branky je MATĚJ FRAŇO. Asistence: Martin Husaj a Jan Kaluža.

SK Sudoměřice: Dekány (Grufík) – Liška, Tóth D., Studénko, Kudláč, Tóth M. (C) – Fraňo, Kaluža, Hujsa Mar., Chovaneč, Štefek, Jarolín, Hujsa Mil., Helešic, Toman, Slanina, Hájek

HC Kert Park Praha: Mikl (Lašek) – Blaško, Bureš, Nýdl (C), Rozenberk, Šperl, Dejneka, Kaucký, Pulava – Kruček J., Kruček M., Kovář, Postulka, Zvonek, Wróbel, Fejfar, Javorka, Suda.

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 9. Fraňo (Husaj Mar., Kaluža), 42. Helešic (Husaj Mar., Tóth M.), 45. Fraňo (Kaluža, Hujsa Mar.) – 12. Kruček M. (Zvonek, Fejfar)

Rozhodčí: Škrobák M.– Škrobák P.