Kladno – Hr. Králové 2:3 (1:2 po s.s.) | Ústí n/L – Pardubice 3:4 (po pr.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1) Stav série: 2:3
HBC Pardubice
Úterý 08.05.2018, 16:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Ode mne je to pro tuto sezonu z CROSSDOCK Extraligy hokejbalu vše, opět se přihlásíme v září. (18:31:52)

Série je tedy u konce, se smutným koncem pro domácí barvy. Hrdinou utkání se nakonec stal Lukáš Vlasák. Pardubice nebyly v utkání lepším týmem, ve druhé třetině mohly inkasovat klidně pět branek a bylo by po utkání, tato pasáž bude domácí mrzet nejvíce. Troufnu si říci, že největší podíl na dnešní výhře má David Stárek. Série to byla krásná, napínavá do samotného konce a diváci dnes měli možnost sledovat hodně nadprůměrné utkání.

48:45
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Nedáš – Dostaneš a série je u konce. LUKÁŠ VLASÁK si vzal míček za brankou, mohutnou postavou si dokázal udělat prostor a natlačit se až do koncovky. Střelou nad rameno nedal Bandovi šanci. Asistence: Jan Bílý, Ondřej Březina.

48:36
    Obrovské šance v brankovišti Stárka! Nejprve po dorážce Rudovského už tribuny zvedaly ruce, ale míček za čáru nepřešel, další pokus v podání Gottfrieda skončil na holeních obránců.

47:34
    Vlasák vystavil sám sebe do ofsajdu a hra se opět přerušuje.

47:21
    Pilař se tlačil do koncovky, nakonec vybojoval alespoň vhazování.

46:53
    Pokus o rychlý přechod pásma končí na icingu a hra jde před Stárka.

46:45
    Soukup vyhazuje přes všechny čáry.

45:58
    Nahození na svojí branku Banda drží.

45:50
    Gottfried vyhazuje a Pardubice musí znovu zavážet do pásma.

45:20
    Hosté v pásmu!

45:01
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (2 min. – zdržování hry). Trest odpyká Kváš.

45:01

Strhující třetí třetina dospěla až do stavu 3:3 a po čtvrté v sérii uvidíme prodloužení.

45:00

43:54
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAN ŠTĚPÁNEK to udělal mazácky! Položil si Stárka a zavěsil pod horní tyč branky. Bez Asistence.

Rozebíhá se Jan Štěpánek!

Jan Melicher

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Balcar (Soukup), 21. Soukup (Štěpánek, Balcar), 44. Štěpánek – 13. Bílý (Vlasák, Březina), 37. Česák, 44. Vlasák (Filip, Bílý), 49. Vlasák (Bílý, Březina)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Balcar, Bím, Gottfried, Grus, Haken, Jirava, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Peschout, Pilař, Poláček, Rudovský, Sedláček, Smolík, Soukup, Štěpánek, Uhlíř, Tomáš
    HBC Pardubice: Stárek(Dvořáček) -Filip, Krejčí, Mokříž, Turyna, Urban, Bucek A., Mašík, Novotný, Březina, Bílý,Vlasák, Förstl, Urbanec, Česák, Moravec, Staněk, Bucek J., Zajíček

Rozhodčí: Škrobák P. , Škrobák M.