Uničov – Líšeň 3:1 (kon.) | Mohelnice – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Zlínsko – Prostějov 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 0:3 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 1:1 (kon.)
Rýmařov – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hulín – Hodonín 3:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:3 (0:0)
FC Odra Petřkovice
Středa 09.05.2018, 17:00 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:51:31)

Je dobojováno! Domácí tým měl v prvním poločase jasnou převahu, vypracoval si několik příležitostí, ze kterých se ovšem nedokázal prosadit. Situace se opakovala i ve druhé půli, Uherský Brod měl několik šancí, jenže udeřit nedokázal, Odra poté z prvního brejku skórovala a dostala se do vedení. Domácí pak museli otevřít hru, hosté zaznamenali další dvě branky a berou všechny tři body, což je po průběhu tohoto duelu překvapivý výsledek!

90+1

90
    Balón končí v zámezí, vhazovat budou hosté, víc už se v tomto utkání pravděpodobně nestane, rozhodčí za malou chvíli odpíská konec.

89
    Zápas se už pouze z povinnosti dohrává, hraje se ve středovém kruhu, u míče jsou domácí, kteří se do zakončení nedostávají.

88
    Rychlý výpad po levé straně, balón nakonec končí v zámezí. Podle čárového to bylo od domácího fotbalisty.

86
    Další útočný faul je odpískán domácím fotbalistům, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny, nikam nepospíchají, závěr se blíží.

85
    Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, o výsledku je momentálně rozhodnuto, což se pochopitelně nelíbí domácím příznivcům.

84
    To je už třiatřicátý střelecký pokus domácích, Godula si připisuje dvanáctý zákrok. Hostům na tři branky stačilo jedenáct střel!

83
    Hosté si pomáhají faulem na polovině hřiště. Domácí jdou rychle dopředu, náskok soupeře už ale nejspíše dohnat nedokážou.

82
    Následně přišel další rychlý kontr hostů. Ten v tuto chvíli brankou neskončil, úspěšný zákrok si připsal domácí brankář Nemrava!

81
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Neskutečné, Odra se po minutě znovu prosazuje, v tuto chvíli vede už o tři góly! MAREK SZOTKOWSKI rozhoduje o tom, že tři body dnes získají Petřkovice!

80
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! No vida! Hosté se v podstatě ze své druhé příležitosti v tomto utkání znovu prosazují a odskakují do dvoubrankového náskoku! Autorem branky byl znovu RADOVAN LOKŠA!

78
    Hosté hrají zatím velmi chytře, svého soupeře téměř k ničemu nepouštějí, přesně tohle jim vyhovuje, čas totiž běží.

77
    Hra se teď hodně kouskuje, domácí se v posledních minutách vůbec nedostávají do zakončení, Godula je bez práce.

76
    Hostující fotbalisté už rozhodně pospíchat s rozehrávkou nebudou, momentálně vybojovali volný kop na polovině hřiště.

74
    Žlutou kartu dostává Marek Mančík (ČSK Uherský Brod).

73
    Odra bude hrozit především z rychlých brejků. Po jednom takovém se balón v tuto chvíli dostal až do zámezí, rozehrává Uherský Brod.

72
    Hosté si pomohli útočným faulem, domácí rychle rozehrávají a spěchají směrem dopředu, stále mají ještě dost času.