Písek – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Dobrovice – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Štěchovice – Vltavín 1:1 (2:4 po pen.)
Litoměřicko – Ústí n/O 0:0 (4:3 po pen.) | Nymburk – Zápy 2:3 (kon.) | Brozany – Benešov 1:1 (5:4 po pen.)
Jirny – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Převýšov – Chrudim 4:4 (7:8 po pen.) | Čížová – Domažlice 0:5 (kon.)
FC Písek
3:0 (1:0)
FK Králův Dvůr
Středa 09.05.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 33. kolo

Dnešní utkání mělo jednoznačný průběh, kdy po sedmnácti minutách hry poslal Písek do vedení Pinc. Na začátku druhé půle zvýšil náskok Froněk a o devět minut později uzavřel skóre Řezáč na konečných 3:0. Všechny body tak zůstávají u Otavy. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (18:56:02)

90+1

89
    Nepovedený rohový kop Cábelíků jen prolétl pokutovým území a skončil v zámezí.

87
    Hosté měli příležitost alespoň k čestné trefě po standardní situaci, ale ani tentokrát se jim nepodařilo překonat píseckou obranu.

85
    Další změna v domácím týmu. Střelce úvodní branky Dušana Pince vystřídá Tomáš Skála.

83
    Střídají také hosté. Z trávníku odešel Jakub Balšánek, na závěr zápasu se do hry zapojí Michal Růžička.

82
    Další střídání Písku. Martina Helda nahradil Miroslav Grobár.

82
    Pinc měl na kopačce čtvrtou branku, ale střelou bez přípravy z hranice malého vápna nechal vyniknout gólmana Krčka.

81
    Rohový kop hostů odvrátil první hráč Písku.

79
    Ze hry odchází autor třetího gólu Písku – Filip Řezáč, kterého vystřídal Martin Voráček.

78
    Napomenutí v podobě žluté karty dostává Jakub Balšánek.

76
    Střídali také hosté. Martina Šlapáka na hřišti nahradil Jiří Bican.

75
    Změna v domácím týmu, z trávníku odešel Václav Milec, do hry se zapojil Aleš Kočí.

74
    Hrachovec padá v pokutovém území, hlavní sudí jasně ukazuje, aby se hrálo dál.

72
    Řezáč nedokázal zpracovat prudkou přihrávku, ze šance Písku tak nebylo nic.

69
    Jakub Held mířil k bližší tyči, ale nepodařilo se mu usměrnit balón mezi tři tyče.

67
    Domácí střídají. Za potlesku odchází střelec druhé branky – Tomáš Froněk, opačným směrem zamíří Václav Hrachovec.