Ostrava – Liberec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 1:1 (kon.) |
Olympia Radotín – Opava | 1:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vítkovice | 2:2 (kon.) | | | Příbram – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Real Sociedad – Leganés | 3:2 (kon.) | | | Girona – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Alavés – Ath. Bilbao | 3:1 (kon.) |
La Coruňa – Villarreal | 2:4 (kon.) | | | Getafe – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Real Betis – Sevilla | 2:2 (kon.) |
Eibar – Las Palmas | 1:0 (kon.) | | | Real Madrid – Celta Vigo | 6:0 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 1:4 (kon.) | | | Hoffenheim – Dortmund | 3:1 (kon.) | | | Hertha – RB Lipsko | 2:6 (kon.) |
Freiburg – Augsburg | 2:0 (kon.) | | | Schalke – Frankfurt | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Hannover | 3:2 (kon.) |
Hamburg – Mönchengladbach | 2:1 (kon.) | | | Mohuč – W. Brémy | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem | 4:1 (kon.) |
Benevento – Janov | 1:0 (kon.) | | | Inter – Sassuolo | 1:2 (kon.) |
Amiens – Méty | 2:0 (kon.) | | | Angers – Nantes | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Toulouse | 4:2 (kon.) |
Lille – Dijon | 2:1 (kon.) | | | Monaco – Saint-Étienne | 1:0 (kon.) | | | Montpellier – Troyes | 1:1 (kon.) |
Nice – Caen | 4:1 (kon.) | | | PSG – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Štrasburk – Lyon | 3:2 (kon.) |
Žilina – Trnava | 6:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 3:1 (kon.) |
Senica – Prešov | 0:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Nitra | 2:2 (kon.) | | | Michalovce – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Písek – Ústí n/O | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Domažlice | 4:4 (2:1 po pen.) | | | Čížová – Nymburk | 1:2 (kon.) |
Dobrovice – Zápy | 2:1 (kon.) |
Petřkovice – Zlínsko | 0:1 (kon.) | | | Mohelnice – Uničov | 0:4 (kon.) | | | Uh. Brod – Hulín | 1:3 (kon.) |
Líšeň – Vel. Meziříčí | 3:0 (kon.) | | | Hodonín – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Vyškov – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Kroměříž – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Plzeň – Bohemians 1905 | 6:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Slavia | 5:3 (kon.) |
Opava – Pardubice | 1:1 (8:7 po pen.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 5:0 (kon.) | | | Slovácko – Sparta | 1:2 (kon.) |
Ostrava – Olomouc | 5:0 (kon.) | | | Plzeň – Bohemians 1905 | 5:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Slavia | 0:5 (kon.) |
Opava – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Brno – Mladá Boleslav | 0:0 (3:0 po pen.) | | | Slovácko – Sparta | 0:2 (kon.) |
Middlesbrough – Aston Villa | 0:1 (kon.) |
Arnhem – Den Haag | 2:1 (kon.) | | | Utrecht – Heerenveen | 2:1 (kon.) |
Antverpy – Sint-Truiden | 1:2 (kon.) | | | Eupen – Oostende | 0:4 (kon.) | | | Lokeren – Beerschot | 4:2 (kon.) |
Guimarães – Porto | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Belenenses | 1:0 (kon.) |
Sturm Graz – Linz | 3:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – St. Pölten | 1:3 (kon.) | | | Admira – Mattersburg | 1:1 (kon.) |
Śląsk – Piast Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Nowy Sącz – Cracovia | 0:1 (kon.) | | | Pogoň – Gdańsk | 1:1 (kon.) |
Termalica – Arka | 2:1 (kon.) |
konec
Deportivo Alavés
3:1
(1:0)
Athletic Bilbao
73
|
Žlutou kartu dostává Mikel San José (Athletic Bilbao).
|
|
58
|
Žlutou kartu dostává Yeray (Athletic Bilbao).
|
|
34
|
Žlutou kartu dostává Enric Saborit (Athletic Bilbao).
|
|
32
|
Žlutou kartu dostává Guillermo Maripán (Deportivo Alavés).
|
|
27. Žlutá karta
|
||
27
|
Žlutou kartu dostává Beñat Etxebarria (Athletic Bilbao).
|
Branky:
43. Guidetti, 60. Munir, 77. I. Gómez (Pedraza) – 79. Muniain (San José)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:13.
Rozhodčí: Estrada – Martínez, Martín
Diváci: 19 458
Karty: 32. Maripán (DAL) – 27. Etxebarria (ATB), 34. Saborit (ATB), 58. Yeray (ATB), 73. San José (ATB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:13.
Deportivo Alavés:
Pacheco – Martín, Maripán, Laguardia, Alexis (53. Wakaso) – I. Gómez, Pina, García, Pedraza – Guidetti (76. Sobrino), Munir (85. Ely).
Náhradníci: Landeta – Sobrino, Ely, D. Torres, Wakaso, Diéguez, Demirović.
Trenér:
Athletic Bilbao: Arrizabalaga – Núñez, Yeray, I. Martínez – de Marcos, Etxebarria, M. Rico (41. San José), Saborit (66. I. Córdoba) – I. Williams, Aduriz, Muniain.
Náhradníci: Herrerín – San José, Susaeta, Lekue, Etxeita, Vesga, I. Córdoba.
Trenér:
Náhradníci: Landeta – Sobrino, Ely, D. Torres, Wakaso, Diéguez, Demirović.
Trenér:
Athletic Bilbao: Arrizabalaga – Núñez, Yeray, I. Martínez – de Marcos, Etxebarria, M. Rico (41. San José), Saborit (66. I. Córdoba) – I. Williams, Aduriz, Muniain.
Náhradníci: Herrerín – San José, Susaeta, Lekue, Etxeita, Vesga, I. Córdoba.
Trenér:
Rozhodčí: Estrada – Martínez, Martín
Diváci: 19 458
Jan Mládek