Amiens – Méty 2:0 (kon.) | Angers – Nantes 0:2 (kon.) | Bordeaux – Toulouse 4:2 (kon.)
Lille – Dijon 2:1 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Montpellier – Troyes 1:1 (kon.)
Nice – Caen 4:1 (kon.) | PSG – Rennes 0:2 (kon.) | Štrasburk – Lyon 3:2 (kon.)
Amiens SC
2:0 (1:0)
FC Méty
Sobota 12.05.2018, 21:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:51:35)

Sledovali jsme utkání mezi Amiens a Métami, které končí zaslouženou výhrou domácích 2:0, když se v 22.minutě prosadil Manzala z penalty a v 87.minutě si vstřelil vlastní branku Selimovič. Amiens kontrolovalo utkání a zaslouženě zvítězilo. Domácí se posouvají na dvanácté místo, Méty už se nijak nemohou pohnout.

90+2

90+1
    Amiens drží míč kolem svého brankáře a je již jisté, že opět vyhrají.

90
    Rozhodčí Hamel se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Méty jsou u míče na své útočné polovině.

88
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Nicolas Basin, přichází Lemouya Goudiaby.
    87. Vahid SELIMOVIC - 2:0

87
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Autorem vlastní branky je VAHID SELIMOVIC, který si nešťastnou teči posílá míč do vlastní sítě a rozhoduje o tom, že domácí Amiens vyhraje předposlední kolo 2:0.

86
    Stále probíhá kombinace domácího celku, který neustále potvrzuje svůj dobrý výkon.

85
    Amiens kontrolují průběh utkání.

84
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Harisson Manzala, přichází Julien Ielsch.

83
    Na zemi leží hostující hráči, kteří mají problémy s kotníky a třísly.

82
    Méty jsou aktivnější, jenže domácí jsou pozorní.

81
    Ani tenhle pokus nebyl úspěšný. Amiens je zhruba deset minut od dalšího vítězství.

80
    Další roh pro hostující celek.

79
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Khaled Adénon.