Antverpy – Sint-Truiden 1:2 (kon.) | Eupen – Oostende 0:4 (kon.) | Lokeren – Beerschot 4:2 (kon.)
KAS Eupen
0:4 (0:1)
KV Oostende
Sobota 12.05.2018, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • O Evropskou ligu

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně. V závěru prvního poločasu se dostal do vedení, které v průběhu druhé části hry navýšil. Gólman Mike Vanhamel neinkasoval ani jednu branku. (21:49:28)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 8:2. Rohy: 14:13.

90+0

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, jak dlouho se bude nastavovat.
    89. Zinho GANO - 0:4

89
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Kevin Vandendriessche krásně centroval před branku a balon naprosto v pohodě do sítě poslal obranou zapomenutý ZINHO GANO.

87
    Oostende míří za výhrou v tomto zápase. Mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se zápas dohrává.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Richairo Živković, přichází Zinho Gano.

85
    Žlutou kartu dostává Fernando Canesin (KV Oostende).

83
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází George Jamabo.
    82. Ramin REZAEIAN - 0:3

82
    V pohodě hrající hostující celek přidává další branku. Míč do branky dostal po pěkné akci RAMIN REZAEIAN. Ujala se jeho rána na vzdálenější tyč.

81
    Moussa Wagué postupoval až před branku soupeře, pokoušel se vypálit, ale jeho rána byla zblokovaná.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu. Eupen se nemůže dostat do výraznější šance, hosté skvěle brání.

78
    Balon nedokázal do sítě dostat jeden z domácích hráčů, který byl ve vyložené střelecké pozici. MÍč poslal nad branku.

77
    Domácí rozehrávají od své branky, nicméně se zatím do výraznější střelecké pozice nemohou propracovat.

75
    Tak tak dokázal brankář hostujícího celku zastavit domácí střelu. Juta Tojokawa vypálil z dobré pozice. Jeho ráně však chyběl důraz.

74
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Knowledge Musona, přichází Emmanuel Banda.