Janov – Turín 1:2 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 1:0 (kon.) | Chievo – Benevento 1:0 (kon.)
Udinese – Bologna 1:0 (kon.) | Neapol – Crotone 2:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 5:1 (kon.)
Spal – Sampdoria 3:1 (kon.) | Lazio – Inter 2:3 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 0:1 (kon.)
Janov CFC
1:2 (0:1)
Turín FC
Neděle 20.05.2018, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genova). • Italská Serie A • 38. kolo

Já vám děkuji za přízeň, přeji příjemný zbytek nedělního dne a na shledanou. (17:02:49)

Hosté po necelých patnácti minutách druhé půle přidali druhý gól a nevypadalo to, že by se domácí mohli dostat zpátky do hry. Ale stalo se, deset minut před koncem snížil střídající Panděv, poté dostal Janov šanci hrát přesilovku, sahal po vyrovnání, ale nakonec neměl štěstí. Zápasu by remíza nejspíš slušela víc, na druhou stranu tento duel už nic neřešil.

90+3

90+3
    Hosté odvrátili míč do autu a hlavní arbitr poté ukončil celý mač.

90+3
    Zřejmě poslední šance Janova, který rozehraje standardku.

90+1
    Celkem zbytečně fauloval Laxalt a jeho tým se tak musí stáhnout.

90+1
    Tři minuty mají domácí na vyrovnání.

89
    Panděv se mohl stát hrdinou svého celku, znovu zkoušel zakončit obloučkem, avšak tentokrát skončil míč na břevně a poté se odrazil do zámezí. Teď měli hosté velké štěstí.

88
    Útočný výpad hráčům Janova nevyšel, nepřesný centr doletěl přímo k hostujícímu brankáři.

85
    Omeonga to zkusil z dálky, ale mířil hodně nepřesně, Milinković-Savić zasahovat nemusel.
    83. Červená karta po 2. žluté

83
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cristian Ansaldi (Turín FC), který u brankové čáry skluzem atakoval Omeongu. Žlutá karta mu byla udělena po zásluze, Ansaldi si měl počínat opatrně, když už jeden karetní trest na kontě měl.

82
    Domácí zvýšili aktivitu, nyní rozehrají roh.
    80. Goran PANDĚV - 1:2

80
    Janov právě vstřelil branku!
    Nejprve domácích přišli o míč, hosté vyrazili do protiútoku, ale tam si nerozuměli a rovněž celkem zbytečně ztratili balón. Do brejku tak vyrazil soupeř, Molinaro se v obranné fázi snažil míč odkopnout do bezpečí, ale poslal jej pouze na střed, kam naběhl GORAN PANDĚV, jenž se tak ocitl úplně sám před brankářem a vyběhnutého Milinkoviće-Saviće překonal obloučkem.

77
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Afriyie Acquah.

75
    Belottimu nechybělo moc, aby se dostal k míči a šel sám na brankáře, nakonec balón odehrál do bezpečí hráč Janova.

71
    Janov vyrazil do přečíslení, ale špatnou přihrávkou si dobrou šanci sám pokazil.

69
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Emiliano Moretti, přichází Cristian Molinaro.