Mladá Boleslav – Ostrava 3:0 (kon.) | Slovácko – Liberec 2:2 (kon.) | Zlín – Teplice 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (2:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 20.05.2018, 11:00 • MěS Mladá Boleslav • Juniorská liga – O titul • 8. kolo

Je dobojováno! Domácí tým o svém vítězství rozhodl v prvním poločase, kdy šel do dvoubrankového vedení. Hosté ve druhé půli přidali, jenže dramatizovat utkání už nedokázali, místo toho přišla pojistka od Mladé Boleslavi. Středočeši si připisují tři body! Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:20:20)

90+1

90
    Středočeši se s balónem dostali na útočnou polovinu soupeře, jenže poté se zase vrátili, víc už se nejspíše nestane.

89
    Hraje se ve středu hřiště, utkání se pouze z povinnosti dohrává, o vítězi je totiž rozhodnuto, domácí budou rozehrávat volný kop.

88
    Útočná akce po pravé straně, míč končí za lajnou. Vhazují domácí, závěr utkání se blíží, zbývají už pouze necelé tři minuty.

86
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Definitivní pojistka přichází pět minut před koncem z kopačky VÍTKA VEJRA!

85
    Baník to zkoušel středem, jenže do zakončení se nakonec nedostal. Boleslavští budou rozehrávat z vlastní poloviny.

84
    S rychlou akcí domácích fotbalistů si dokázali poradit hostující zadáci, kteří odehráli do zámezí, vhazovat bude Boleslav.

82
    Domácí drží i nadále balón a kombinují, soupeře k ničemu nepouštějí a vypadá to, že kontrolují závěr tohoto střetnutí.

81
    Spousta nepřesností ve středu hřiště, hosté rychle vhazovali a zkouší to po pravé straně, rozběhla se závěrečná desetiminutovka.

80
    Ostravské fotbalisty zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd, Boleslav s následnou rozehrávkou nepospíchá.

78
    Dvě rychlé útočné akce středem hřiště. Domácí se v obou případech dokázali ubránit a postupují do rychlého protiútoku.

77
    Na nějaký zvrat to zatím nevypadá, Boleslav totiž kontroluje závěr zápasu, hraje se především na útočné polovině domácích.

76
    Středočeši už budou hrozit především z rychlých brejků, na tahu je totiž Baník, který i nadále prohrává o dvě branky.

75
    Hostující fotbalisté dokázali na pravé straně hřiště vybojovat svůj pátý rohový kop a v této statistice se znovu dostali do vedení.

73
    I nadále se hraje poblíž pokutového území Murina, přesně tohle mladoboleslavským hráčům vyhovuje, čas běží.

72
    Domácí drží balón na polovině svého soupeře a nikam příliš nepospíchají. Ostrava ve druhé půli přidala, dokáže ještě zdramatizovat tento zápas?

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka tohoto utkání, Baník se znovu dostal ke střele, Šeda si připisuje třetí zákrok!

69
    Ztráta míče ve středu hřiště, boleslavští fotbalisté šli do rychlého kontru. Před pokutovým územím o balón přišli a musí se zase vracet.