Lipany – L. Mikuláš 0:2 (kon.) | Dubnica – Inter Bratislava 5:1 (kon.) | B. Bystrica – Šamorín 1:1 (kon.)
Prešov – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Poprad – Lok. Košice 2:1 (kon.)
FK Dubnica
5:1 (1:0)
FK Inter Bratislava
sk Sobota 25.08.2018, 16:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 6. kolo

Druhý polčas sa niesol v jasnej réžii domáceho celku, ktorý napokon zvíťazil 5:1 a pripísal si druhé víťazstvo v tejto sezóne. (18:49:44)

90+3

90+1
    Ešte tri minúty sa bude hrať nad rámec druhého polčasu.

90
    Dubnica dala gól!

V samom závere stretnutia je tu ešte jeden gól, postarali sa oň domáci futbalisti, konkrétne to bol MAREK VÁCLAV, ktorý z priameho kopu dáva svoj druhý gól v tomto zápase a tak stanovil konečnú podobu výsledku na 5:1! Zaslúžene tak tri body ostávajú doma.

88
    Otázne je, či sa ešte bude aj niečo nadstavovať. O výsledku je dávno rozhodnuté, nieje tak zrejme žiaden dôvod.

86
    Záver stretnutia sa blíži, domáci vyhrávajú rozdielom triedy a čoskoro by si tak mali pripísať do tabuľky tri body a svoje druhé víťazstvo v tejto sezóne.

85
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Vujošević, prichádza Buček.

84
    Predsa len to ešte hostí nakoplo k nejakej aktivite, ale domáci si dávajú pozor na každé jedno zaváhanie. Hostia sa tak už zrejme prebrali dosť neskoro.

82
    FK Inter Bratislava dáva gól!
    Aj sa tak stáva, ANDREJ LABUDA premieňa pokutový kop a domáci brankár Digaňa tak prichádza o čisté konto! Hostia zaznamenali aspoň čestný zásah. Na drámu to už nevyzerá, ale nejaké tie minútky do konca zápasu ostávajú.

81
    Žltú kartu dostáva Václav (FK Dubnica).

81
    Bola nariadená penalta! Je tu druhý pokutový kop v tomto zápase, teraz však v prospech hostí, ktorí môžu aspoň kozmeticky upraviť skóre stretnutia.

80
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Edson Christina, prichádza Labuda.

80
    Približne desať minút ostáva do konca tohto stretnutia, domáci vyhrávajú 4:0 a smerujú k trom bodom, ktoré ich môžu v tabuľke vyniesť vyššie.

78
    Hosťujúci Inter Bratislava sa snaží ešte zakladať protiútoky, ale ďalej ako po stred poľa sa futbalisti v žltých dresoch nedostávajú. Dubnica tak zvláda druhý polčas bravúrne.

77
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Častulín, prichádza Čurik.

76
    Dubnica je však pri chuti a ešte sa pokúša vymýšľať útočné akcie,aby potešila svojich divákov. Zaujímavá je aj štatistika rohových kopov, 12:1 v prospech Dubnice!

75

Ak nebolo rozhodnuté doteraz, tak teraz je určite! Domáci futbalisti zvyšujú svoj náskok na 4:0 a stretnutie by sa už malo len dohrávať! Presným strelcom sa stáva ROMAN ČASTULÍN.

75
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Kochan, prichádza Sečkář.

Miroslav Revaj

Branky: 23. Pleva, 54. Václav, 70. Vujošević (pen.), 75. Častulín, 90. Václav – 82. Labuda (pen.)

Karty:   3. Jakúbek (DUB), 81. Václav (DUB) – 6. Šalata (INB), 64. Kochan (INB), 72. Štrba (INB)

FK Dubnica: Digaňa – Štefánek, Častulín, Pagáč, Vujošević, Beňo, Pleva, Václav, Nečas, Jakúbek (C), Mikuš
    Náhradníci: Zaťko – Buček, Janco, Zahranychnyy, Švec, Knižka, Čurik

FK Inter Bratislava: Morgos – Štrba, Šalata, Tóth, Kochan, Šulc (C), Gilian, Oluyemi Olatunji, Adekunle Issa, Edson Christina, Svečula
    Náhradníci: Goga – Labuda, Vlček, Fedor, Sečkář, Baldovský

Rozhodčí: Patrik Kmec – Matej Zemko, Simeon Vass – Marek Mastiš