Česko
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Rusko
Sobota 25.08.2018, 12:30 • Fjällräven Centre, Örnsköldsvik • Turnaj čtyř (U20)

Naši hokejisté turnaj zakončí zítra od 14:30 duelem proti domácímu Švédsku. Určitě se budou chtít domů vrátit alespoň s jedním vítězstvím, tak jim držte palce. Příjemný zbytek soboty. (14:39:14)

Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Česko – 7 (27)
    Rusko – 4 (18)

Bohužel, česká reprezentace do 20 let neuspěla ani ve svém druhém utkání na turnaji čtyř zemí v Örnsköldsviku. Ač byla střelecky znovu aktivnější, opět dala jen jeden gól, o který se postaral zadák Daniel Bukač. Rusové využili dvě ze sedmi přesilovek a právě ty vytvořily konečný rozdíl ve skóre.

59:08
    Češi z minutové výhody nic nevytěžili a teď se musí Dostál vrátit do branky. Kryštof Hrabík (CZE) je totiž vyloučen za sekání, což maří zbytky našich nadějí.

58:09
    A bude to dokonce šest na čtyři. Jegor Filin (RUS) je totiž vyloučen za hákování.

57:38
    Reprezentace odvolala Dostála a hraje power-play šest proti pěti!

57:38
    Česká střídačka si vybírá oddechový čas.

55:36
    Třetí třetina pomalu spěchá ke konci a český tým stále prohrává o dva góly. Tohle už bude mít těžké....

49:32
    Český výběr hraje v plném počtu.

47:32
    Menší trest se nevyhnul ani českému brankářovi, Lukáš Dostál (CZE) je vyloučen za zdržování hry.

45:34
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Špatná disciplína zatím stoje naše hokejisty zápas, Rusové podruhé využívají přesilovku a znovu vedou o dvě branky. Obránce ILJA MOROZOV zakončil kombinaci druhé formace – 1:3. Asistence: Vitalij Kravcov, Arťom Nikolajev.

44:15
    Dlouho jsme ale v plném počtu nevydrželi a na trestnou lavici putuje pro změnu Jan Jeník (CZE) za krosček.

42:36
    Češi hrají v plném počtu.

40:36
    Nástup mladíků ze středu Evropy zpomalí další oslabení. Ondřej Buchtela (CZE) je vyloučen za hákování.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině (celkem):

Česko – 13 (20)
    Rusko – 9 (14)

Ukazatel držení kotouče i ve druhé třetině hovoří pro českou stranu (55:45), tentokrát se prosadily oba týmy. Rusové využili přesilovou hru, ale před pauzou vsítil kontaktní gól Daniel Bukač a naše reprezentace se stále drží ve hře o body. Tak věřme, že nějaké urve!

Třetí třetina začne přibližně ve 14:04.

40:00

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 39. Bukač (Plášek) – 1. Muranov (Kanickij, Rubinčik), 28. Filin (Vasin, Rubinčik), 46. Morozov (Kravcov, Nikolajev)

Česko: Dostál (Vomáčka) – Galvas (A), Bukač, Gaspar, Mikyska, Šalda, Buchtela – M. Svoboda, Hladonik, Jeník – Plášek, Kondelík (A), Eret – Bednář, Hrabík, Pytlík – Teplý, Kern (C), Pour. Trenér: Václav Varaďa.
    Rusko: Ustimenko (Tarasov) – Vasin, Rubinčik, Baranov, Morozov (A), Kalabuškin, Ljachov, Trišin, Volkov – Filin, Kanickij, Muranov (A) – Kravcov (C), Šen, Nikolajev – Starkov, Galimov, Jaremčuk – Šaškov, Cicjura, Marčenko. Trenér: Valerij Bragin.

Rozhodčí: Hiljanen, Persson – Olsson, Sörholm (všichni SWE).