Jablonec – Slavia 0:7 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 8:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 2:1 (kon.)
FK Teplice
3:0 (2:0)
FC Hradec Králové
Neděle 02.09.2018, 11:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga – Čechy • 7. kolo

Je dobojováno! Tepličtí fotbalisté splnili roli favorita a připsali si další tři body. Jednu trefu zaznamenali Shejbal a Mustafič, vlastní branku si vstřelil hostující Čech, který tak stanovil konečné skóre 3:0. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:22:50)

90+3

90+2
    Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhé půle. Ta druhá už spěje ke svému konci, víc už se pravděpodobně nestane.

90+1
    To byla jedna z posledních útočných akcí dnešního utkání. Hradec se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ta však směřovala mimo!

90
    V poslední minutě tohoto utkání dokázali hostující hráči vybojovat svůj úvodní rohový kop, v této statistice pouze snížili.

89
    Jedna z mála ofenzivních akcí Hradce ve druhé půli, balón směřoval do velkého vápna, ovšem domácí obrana je dnes pozorná.

87
    Hosté si pomohli faulem ve středu hřiště. Domácí fotbalisté rychle rozehrávají a zkouší to po pravé straně.

86
    Další rychlá akce domácích končí nepřesnou přihrávkou, balón se totiž dostal až do zámezí a vhazovat bude Hradec.

85
    Po dlouhém obléhání hostující svatyně přišel střelecký pokus domácích, který se však mezi tři tyče nevešel, Bleha zasahovat nemusel.

83
    Teplice se s míčem vrátily až na vlastní polovinu hřiště, domácí nemají kam spěchat, závěr tohoto utkání se totiž blíží.

82
    Několik drobných faulů ve středu hřiště. U míče jsou i nadále domácí, kteří se snaží něco vymyslet. V posledních minutách však marně.

80
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka. Domácí se v tuto chvíli dostali až do zámezí, rozehrávat bude hostující gólman.

79
    Hradec s ve druhé půli k míči téměř nedostává a musí se hlavně bránit. Na Blehu se řítí jedna útočná akce soupeře za druhou!

78
    Utkání se už jen z povinnosti dohrává, o vítězi je totiž dávno rozhodnuto. Také na domácí straně píská hlavní rozhodčí útočný faul.

76
    Jasnou dominanci domácích hráčů potvrzuje už jejich sedmý rohový kop v zápase. Hosté na svém kontě nemají ani jeden.

75
    Balón putoval na pravou stranu, poté do vápna. Vzrušení bylo zbytečné, celou akci totiž zastavil útočný faul Hradce.

74
    Dlouhá kombinace hostujících fotbalistů na polovině hřiště. Hradec však hraje pouze po velké vápno protivníka, poté většinou přijde o míč.

72
    Hradec se po dlouhé době dostal do rychlého brejku, který však končí pouze útočným faulem. Domácí s rozehrávkou příliš nepospíchají.

71
    Začala poslední dvacetiminutovka tohoto střetnutí, ve kterém je o bodech rozhodnuto. Teplice se však i nadále ženou za vstřelenou brankou.