Brozany – Převýšov 0:2 (kon.) | Štěchovice – Dobrovice 1:2 (kon.) | Zápy – Vltavín 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
1:2 (0:1)
FK Dobrovice
Neděle 02.09.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 4. kolo

My děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (18:55:32)

Dnešní zápas mezi Štěchovicemi a Dobrovicí je u konce. Dobrovice zaslouženě berou vítězství na horké štěchovické půdě a posouvají se tak na 2.místo tabulky. Nejprve se v 11.minutě po obrovské chybě domácího brankáře Řeháka prosadil Petrlák. Vyrovnání přišlo v 48.minutě po krásné kombinaci Štěchovických na jejímž konci stál Novák. Vítěznou branku si připsal v 68.minutě dvojnásobný střelec Petrlák.

90+3

90+2
    Další velká šance pro Volfa! Ale ani tentokrát nebyl schopen usměrnit míč do domácí branky.

90+2
    Kučera ztrácí míč a Dobrovice se tak podívá do protiútoku.

90+1
    Do další velké šance se dostal hostující Volf, nedokázal ale správně usměrnit hlavičku, která šla těsně vedle levé tyčky.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Žlutou kartu si vysloužil Vašák, který dnes neobyčejně hraje s číslem 3.

89
    Po koloběžce se dostal k centru z pravé strany Pavlík, jeho centr ale našel pouze hlavu bránicích hráčů Dobrovice.

88
    Petlička si došel pro faul na soupeřově polovině. Další cenné minutky pro Dobrovici.

87
    Dobrovice zdržuje hru jak jen jde.

86
    Obrovská šance! Do rychlého brejku se dostal na levé straně Bernát, jeho nízký centr našel těsně před malým vápnem Volfa. Ten jen těsně netrefil branku, jeho střela šla několik centimetrů od levé tyče.

84
    Střelec Petrlák odchází ze hřiště, nahradí ho Novák st.

83
    Centr Košaty našel pouze dobrovické hráče. Nebezpečí ze strany Štěchovic je tak zažehnáno.

83
    Jakobovský si došel pro faul na polovině. Tohle bude centr a další šance na vyrovnání.