Rosice – Brno 0:2 (kon.) | Zápy – Příbram 1:4 (kon.) | Štěchovice – Liberec 1:5 (kon.)
Tasovice – Slovácko 2:5 (kon.) | Kroměříž – Zlín 0:5 (kon.)
FC Slovan Rosice
0:2 (0:2)
FC Zbrojovka Brno
Středa 05.09.2018, 17:00 • Rosice • MOL Cup • 2. kolo

To je vše, díky za pozornost a někdy u fotbalu napočtenou. (18:50:04)

Střely na bránu: 4:6
    Střely mimo: 1:6
    Rohy: 8:9

Je tu konec zápasu. Rosice na domácí půdě prohrávají 0:2. První poločas rozhodl o tom, že Zbrojovka postupuje do dalšího kola MOL Cupu. Nejprve se trefil Pavlík, poté vlastním gólem Zezula. Další obrovské šance Brna nikdo nedokázal využít. Rosice se ve druhém poločase zlepšily, ale gólový efekt to nepřineslo.

90+2

90
    Vysoká návštěva sleduje poslední minuty tohoto duelu. Rozhodl první poločas, ve kterém byla Zbrojovka jasně lepší. Ve druhém se hra malinko srovnala, ale rozdíl byl i tak patrný.

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec utkání.

89
    Navíc si hosté vytvořili velkou šanci. V závěru zápasu pálil Krejčí a Zádrapa míč vyráží na roh.

88
    Duel se prakticky dohrává. Rosice ve druhém poločase zlepšily herní projev, ale na Zbrojovku to nestačí. Ta ve druhém poločase hraje přesně to, co potřebuje.

86
    Blíží se konec zápasu, nyní centroval Eismann a před Magerou zasáhl brankář Rosic. Poté je útok Brna zastaven pro ofsajd.

84
    Žlutou kartu dostává Černý (FC Slovan Rosice).

83
    Černého tvrdá pumelice nadělala Melichárkovi starosti, ale zkušený gólman si věděl rady a míč vyrazil před sebe, kde už nikdo nebyl. Následoval brejk Zbrojovky, Magera se však k zakončení nedostal. Zádrapa byl u míče včas.

81
    Žlutou kartu dostává Sukup (FC Zbrojovka Brno).

80
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Praks, přichází Moučka.

79
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Bartolomeu, přichází Štěpanovský.

78
    Míč plachtil kolem Melichárkovy brány, Pavlík pro jistotu poslal míč za lajnu. Po dalším rohu už se brněnský tým ubránil.