Olympia Radotín – Benešov 0:0 (6:5 po pen.) | Písek – Převýšov 1:2 (kon.) | Vltavín – Domažlice 5:2 (kon.)
Vyšehrad – Dobrovice 2:1 (kon.) | Litoměřicko – Velvary 2:1 (kon.) | Ústí n/O – Brozany 2:1 (kon.)
Živanice – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1 (2:0)
SK Sokol Brozany
Sobota 15.09.2018, 16:30Česká fotbalová liga • 6. kolo

Ústí nad Orlicí se tak posouvá v tabulce na třetí místo, Brozany už jsou poslední. To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek dne. (18:25:22)

Dnešní utkání sledovalo 415 diváků.

Sudí nenastavil ani vteřinu a hráči Brozan se hodně diví. Hosté ve druhém poločase předvedli zlepšený výkon a na půdě velkého favorita bojovali o body, nakonec však vyšli naprázdno, jen snížili zásluhou Michalce.

90

90
    Míč poskakoval v pokutovém území, ale nakonec si pro něj zvládl dojít Krátký a uklidňuje situaci.

90
    Rohový kop pro Brozany!

89
    Hosté na útočné polovině a snaží se centrovat, obrana Ústí zatím drží.

88
    Zajímavá akce Brozan končí příliš přetaženým centrem Šollara.

87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Nikodem, přichází Smíšek.

86
    Rohový kop odvrácen, Brozany ovšem pokračují v tlaku.

85
    Rychlá akce Brozan a z ojedinělé šance mohlo být srovnáno! Vlčkův centr dolétl až na zadní tyč, odkud přilétla na Krátkého tvrdá rána, ale domácí gólman vyráží na roh.

85
    Ústí dobře brání a takřka nepouští hosty přes polovinu, posledních pět minut zápasu.

83
    Střídající Mešič odcentroval levačkou z pravé strany jen do náruče brankáře Krátkého.