Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kobra 5:1 (kon.) | Kladno – Třemošná 7:4 (kon.) | Liberec – Tábor 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 11:0 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.)
Třinec – Warriors Brno 4:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 5:6 (po pr.) | Chomutov – Plzeň 0:4 (kon.)
HC Sparta Praha
9:0 (2:0, 5:0, 2:0 - N 1:0)
PZ Kladno
Sobota 15.09.2018, 12:30 • Tipsport aréna (Holešovice) • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Já děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. Mějte pohodový víkend. (15:20:05)

Dnešní utkání sledovalo 37 diváků.

Statistiky utkání

Střely na branku: 48 – 18

Vyloučení: 6 – 5

Využití: 2 – 0

Sparta byla v dnešním zápase lepší a vyhrála s přehledem 9:0. Navíc získala bonusový bod v prodloužení, které rozhodla minutu a půl před koncem, musím konstatovat, že Sparta dnes v celém utkání ukázala velkou ofenzivní kvalitu, tu však musí potvrdit proti silnějším soupeřům. Dnešní prodloužení bylo krásné na dívání. Útok střídal útok a diváci si to užívali. Sparta předvedla dobrý výkon i dozadu, nenechala kladenské projít a když už prošli byl tam připravený Krbeček. Na druhou stranu nebýt Kubíka v bráně Kladna, PZka by dostala větší výprask. PZ Kladno inkasovalo za tři zápasy už 26 branek. Měli by s tím něco dělat, jejich výkony jsou zatím hrůzostrašné.

Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta vyhrává i prodloužení, to znamená bod navíc, takže čtyři body z dnešního duelu. Domácí zatlačili Kladno, hráč se ujal puku, a poslal ho mezi nohama do brány. Autorem branky je FRANTIŠEK DAVID. Asistence: Michal Vitouch, Andrej Adamec.

63:15
    Kubík vychytal samostatný nájezd, Sparta mohla rozhodnout.

62:40
    Kubíkova špatná rozehra a střela domácích nad.

61:59
    Nádherná podívaná!!! Jeden z Pražanů předvedl skvělé dovednosti a obehrál beka a málem i brankáře.

61:01
    Sparťané pálí, ale jen do plexiskla.

60:40
    Hra má velké tempo.

60:01

59:49
    Důraz a dobrá orientace v brankovišti, sparťané puk dotlačili za čáru a vedou už 9:0. Autorem branky je LUKÁŠ KALNÝ. Asistence: Albert Bareš.

59:31
    Další totální rozložení brankáře. Kubíka tam sparťané "vykoupali." Blafák doleva a ležící Kubík překonán. Autorem branky je ADAM PÍRS. Bez asistence.

58:47
    Domácí v náporu, jedna střela bekhendem minula branku, pak domácí ještě kombinovali, než je vyrušil kladenský bek a puk odhodil daleko.

57:27
    Velká nepřehledná situace před Krbečkem, ten puk přikryl po střele, hosté však chtěli ještě dorážet a tím podráždili sparťany, kteří se na ně vrhli, čímž chránili svého brankáře. Ten měl puk evidentně pod sebou.

57:10
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ducháč – 2 min., pozdní dohrání).

56:08
    Domácí 2 na 1. Střela zprava zápěstím, ale vedle. Škoda pro Spartu.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 11. Mácha (Ducháč, Krupička), 16. Vitouch (David, Menzel), 21. Vitouch (Theimer, Adamec), 27. Pírs (Kalný), 28. Vitouch (Theimer, Adamec), 36. Straka (Ducháč, Krupička), 40. Ducháč (Krbeček), 60. Pírs, 60. Kalný (Bareš), ?. David (Vitouch, Adamec)

HC Sparta Praha: Krbeček (Sluka) – Tomov, Brůna, Šesták, Ducháč, Menzel, Adamec – Broš, Bareš, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Pírs, Červenka, Kalný, Theimer, Vitouch.
    PZ Kladno: Kubík (Barták) – Danda, Burger, Hříbal, Deniger, Malý, Horn, Hvězda – Jirák, Rejna, Hurta, Chmelka, Hanousek, Šugár, Kulich, Vimmer, Redlich, Bašta, Vosyka.

Rozhodčí: Plachý – Hradil, Zháňal