Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:5 (kon.)
Washington – Boston 2:5 (kon.) | Tampa – Carolina 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:4 (kon.)
Boston – Calgary 3:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Ottawa Senators
Středa 19.09.2018, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • Příprava NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost. (04:19:21)

Československá stopa v utkání:
    Žádná český ani slovenský hráč do utkání nezasáhl.

Je konec, Toronto v přípravném utkání před NHL porazilo Ottawu 4:1. Toronto si z celkového pohledu výhru zaslouží, protože bylo lepší. Ottawě se nejvíce povedla třetí třtina a úplný začátek utkání, ale to proti Torontu dnes nestačilo. Byli to ale Senators, kteří otevřeli skóre, konkrétně se to povedlo už v první minutě Dzingelovi. Jenže Toronto reagovalo rychle. Ještě v první třetině vývoj utkání otočili Tavares a Borgman. Tavares pak přidal ve třetí třetině další branku a definitivní tečku dal utkání gólem Marner.

59:45
    Akci Toronta zabrzdil ofsajd.

59:15
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Emerson Clark – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:15
    Ale znovu se v něm bude vhazovat po zakázaného uvolnění Maple Leafs.

59:01
    Toronto vyhrálo buly a dostalo puk z obranného pásma.

58:28
    Holl byl nakonec u zakončení Toronta, když k němu propadl puk. Z levé strany se ale neprosadil.

58:05
    Holl nemusí nikam spěchat, v klidu rozehrává za brankou.

57:11
    Píská se postavení mimo hru Ottawy Senators.

56:27
    Ožiganov se dostal ke střele z levého kruhu, ale minul branku Ottawy.

55:58
    Kotouč po střele Ottawy skončil v ochranné síti.

53:32
    DeMelo přenechal kotouč za sebe na Dzingela, ten ale z pravé strany minul.
    51:48 Mitchell MARNER - 4:1

51:48
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Z tlaku Ottawy nakonec vyplynul jen gól Toronta. Protiútok kanadského mužstva táhl Tavares, který pak nabil na modrou MITCHELLU MARNEROVI a jeho projektil se od tyčky odrazil do sítě. Asistence: John Tavares.

51:25
    Píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Toronta.

50:45
    Další Widemanův pokus a další úspěšný zákrok brankáře Toronta.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 6. Tavares (Marner), 7. Borgman (Clark, Moore), 47. Tavares (Holl, Marner), 52. Marner (Tavares) – 1. Dziinge (Duchene)

Toronto Maple Leafs: McElhinney (31. Sparks) – Borgman, Brown, Clark, Cracknell, Der-Argučincev, Dermott, Grundström, Hainsey, Holl, Hyman, Kadri, Leivo, Marner, Moore, Mueller, Nielsen, Ožiganov, Rielly, Subban, Tavares, Timaschov
    Ottawa Senators: Condon (31. Hoghberg) – Balisy, Batherson, Boedker, Borowiecki, Brown, Burgdofer, DeMelo, Duchene, Dzingel, Formenton, Paul, Rodewald, Ryan, Sieloff, Tambellini, White, Wideman, Wolanin