Trnava – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Humenné – Dubnica 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 4:3 (po pr.)
Martin – Prešov 7:2 (kon.) | Topoľčany – Skalica 4:5 (po pr.)
HK Gladiators Trnava
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 10.10.2018, 17:301. liga (SR) • 9. kolo

Zápas medzi Trnavou a Spišskou Novou Vsou teda končí víťazstvom hosťúceho celku. Spišiakom vyšiel hlavne vstup do zápasu, pretože už v prvej tretiny viedli o dva góly, ktoré vstrelil Vartovník. V ďalšom priebehu stretnutia si hostia vedenie skúsene podržali a preto získajú v Trnave plný bodový zisk za výhru 1:4.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (19:30:17)

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves

(Branislav Cvengroš – 2 min., podrazenie).

54:06
    Domáci v plnom počte.

49:06
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava

(Nicolas Mikeš – 5 min., vrazenie na mantinel).

48:03
    Ďalšia presilovka domácej Trnavy nevyužitá. Dokonca stretnutia ostáva ešte desať minút, takže čas na kontaktný gól sa kráti raketovou rýchlosťou.

46:03

(Marko Ondov – 2 min., hákovanie).

44:15

42:15

(Branislav Cvengroš – 2 min., hákovanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej časti hry sme videli tri presné zásahy. O dva sa postarali Spišiaci, ktorí viedli dokonca už o štyri góly. V čase 36:26 prišlo zníženie z hokejky Filipa Klemu a stav po dvoch tretinách je teda 1:4.

Tretia tretina sa začne približne o 19:00.