Salzburg – Č. Budějovice 9:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:5 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:6 (kon.)
Chomutov – Kladno 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 1:5 (kon.) | Třinec – Zlín 1:2 (kon.)
Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:7 (kon.) | Přerov – Havířov 3:5 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Vsetín 6:5 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 4:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:6 (0:2, 2:3, 0:1 - N 0:0 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 27.10.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Konec zápasu. (14:21:33)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ CHLUBNA.

Konec prodloužení.

60:01

58:39
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Konečný – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).

56:29
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Brož – 2 min., pozdní dohrání).

54:59
    Žďár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN NAGY. Asistence: Jakub Konečný.

42:54
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kouba – 2 min., podrážení).

40:01

Skončila nám i druhá třetina, kdy padlo celkem pět gólů. Žďár je i nadále lepší tým a směřuje za výhrou. Aktivní vstup Jihlavy do hry ukončil gólem ve 22. minutě Jakub Filip. Hned nato však odpověděl Daniel Piskač. O čtyři minuty později Javůrka vyhnal z brány čtvrtým gólem Jan Tlačil a nebylo to vše. V polovině zápasu se po krásné souhře prosadil Jakub Konečný, za Duklu 13 sekund před koncem třetiny dotlačil kotouč za čáru Tomáš Pigl. Další třetina, kterou nabídneme ve formě změn stavu, začne za 10 minut.

40:00

39:47
    Dukla právě vstřelila branku!
    13 sekund před koncem druhé třetiny domácí snižují! Menšík se protlačil do útočného pásma a vystřelil, jeho tečovaná střela nadělala Radostovi hodně problémů, puk ve své moci neudržel a PATRIK ČERMÁK dotlačil kotouč za brankovou čáru! Asistence: Matouš Menšík, Martin Pigl.

39:14
    Nadějně vypadala akce Baráka, kdy se řítil na Radostu, střílel však mnohem dříve a nevyšlo mu to.

38:35
    Chlubna vybojoval puk a poslal své parťáky dopředu, ti se snaží ještě korigovat před přestávkou, ale hosté se brání bez potíží.

37:50
    Bačo elegantně vklouzl do útočného pásma a hned zase vyklouzl, neboť čárový sudí pískl ofsajdové postavení.

37:27
    Menšík zkusil z mezikruží střelu na pravou část branky, Radosta byl připraven s lapačkou.

36:18
    Chvíle nevědomosti si prožil Rašín, kterého oklamalo periferní vidění a puk viděl trochu jinde, než byl. Ale i to se stává, pro domácího hráče to dopadlo dobře a hrajeme dále.

35:41
    12 sekund před koncem Smolkova trestu se hosté dopustili icingu a hra se stěhuje před Radostu.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 23. Piskač, 40. Čermák (Menšík, Pigl), rozh. náj. Chlubna – 4. Puczek (Vašíček), 12. Pětník (Kouba), 22. Filip (Poizl), 26. Tlačil (Nagy, Černohorský), 30. Konečný (Filip), 55. Nagy (Konečný)

HC Dukla Jihlava: Javůrek (26. Chaloupek) – Moravec, Rašín, Smolko, Zvěřina, Piskač, Kratochvíl – Brož (C), Juda (A), Chlubna – Menšík, Čermák, Pigl – Barák, Adam, Zadražil
    trenér: Karel Nekvasil

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Vít) – Klodner (A), Poizl (C), Černohorský, Marek, Mikulík, Budín – Nagy, Konečný, Tlačil – Puczek, Filip, Vašíček (A) – Vojinovič, Jedlička, Bačo – Pětník, Kouba, Vlk
    trenér: Jaromír Pytlík

Rozhodčí: Bejček – Karda, Kučera