Liberec – Sparta | 4:5 (po pr.) |
Ústí n/L – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Prostějov – Slavia | 3:6 (kon.) | | | Motor ČB – Přerov | 3:1 (kon.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 6:0 (kon.) |
Vegas – Tampa | 2:3 (kon.) | | | Detroit – Winnipeg | 1:2 (kon.) | | | Carolina – San Jose | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Colorado – Ottawa | 6:3 (kon.) | | | New Jersey – Florida | 3:2 (kon.) | | | Philadelphia – NY Islanders | 1:6 (kon.) |
Nashville – Edmonton | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Washington | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Třemošná – Kladno | 3:6 (kon.) | | | Slavia – K. Vary | 8:4 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 2:7 (kon.) | | | Warriors Brno – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 2:6 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 4:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Sparta | 2:9 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Tábor – Liberec | 2:8 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Přerov | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Kometa Brno | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 5:1 (kon.) | | | Kobra – HC Litvínov | 0:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 4:1 (kon.) |
Salzburg – Č. Budějovice | 9:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 4:5 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:6 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 1:5 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 1:2 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:7 (kon.) | | | Přerov – Havířov | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Vítkovice – Vsetín | 6:5 (po pr.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 4:7 (kon.) |
Letňany – Nymburk | 0:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 2:5 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 5:3 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Bílina | 11:6 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 4:8 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 7:0 (kon.) |
Mor. Budějovice – Tábor | 3:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 8:3 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín | 5:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 10:2 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 8:4 (kon.) | | | Písek – Pelhřimov | 1:5 (kon.) |
Nový Jičín B – SK Karviná | 2:6 (kon.) | | | Radomyšl – Hluboká n.V. | 4:5 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 7:2 (kon.) |
Telč – HC Vajgar | 1:9 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 3:7 (kon.) | | | Poděbrady – Mladá Boleslav B | 9:7 (kon.) |
Lev Benešov – Čáslav | 4:5 (po pr.) | | | Králův Dvůr – Rakovník | 1:3 (kon.) | | | Příbram – Neratovice | 5:2 (kon.) |
Č. Krumlov – Milevsko | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Tábor B – Soběslav | 4:1 (kon.) | | | HC Rokycany – Tachov | 15:3 (kon.) |
Cheb – HC Baník Sokolov B | 3:0 (kon.) | | | Nejdek – Čerti Ostrov | 6:4 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 3:1 (kon.) |
HC Jičín – HC Turnov | 7:6 (po pr.) | | | Uh.Brod – Brumov | 5:4 (kon.) | | | Břeclav – Kroměříž | 9:5 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Wolves Č. Těšín | 3:4 (kon.) | | | Vlašim – V.Popovice | 2:7 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 6:0 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 6:5 (kon.) | | | Kaznějov – HC Domažlice | 3:13 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Černošice | 2:5 (kon.) | | | Žabonosy – Kutná Hora | 5:4 (po pr.) |
Zlín sledge – SOHO Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – SHK Mustangové | 0:6 (kon.) | | | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 2:3 (kon.) |
Engineers Prague – HC MUNI | 3:4 (po pr.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 4:8 (kon.) |
konec
HC Olomouc
2:1
(2:1, 0:0, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
Berani Zlín
Tři body za vítězství v základní hrací době zůstávají v Olomouci, která nakonec udolala Zlín 2:1. V nastaveném čase branka nepadla, a tak o tom, kam poputuje bod navíc, musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž se více dařilo Zlínu.
(14:18:48)
|
||
Právě vychází kniha od hokejového historika Tomáše Kučery 200 neznámých hokejových příběhů. Spolu s dalšími hokejovými lahůdkami si ji můžete koupit v internetovém obchodě Marken.cz.
|
||
Konec zápasu.
|
||
5. série
1:2
|
Prísažný neproměňuje.
|
|
5. série
1:2
|
Zlín se ujímá vedení.
|
|
4. série
1:1
|
Stanislav Ruda proměňuje!
|
|
4. série
0:1
|
Ani Mojžíš nedává.
|
|
3. série
0:1
|
Kusák sice překonal zlínského gólmana, ale nedopravil puk do brány.
|
|
3. série
0:1
|
Laciga neproměňuje.
|
|
2. série
0:1
|
Spurný trefil Synkovy betony.
|
|
2. série
0:1
|
Chludil mířil nad.
|
|
1. série
0:1
|
Masare trefil tyčku.
|
|
1. série
0:1
|
Ramert proměňuje.
|
|
Ani v prodloužení nepadla žádná branka. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.
|
||
Konec zápasu.
|
||
64:20
|
Domácí gólman musel zasahovat proti další tvrdé střele Zlína.
|
|
63:19
|
Během prodloužení se hraje více před Hořejším, který teď musel zasahovat a raději přerušil hru.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
62:02
|
Kusák podržel puk, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.
|
|
61:25
|
Je vidět, že hráčům po urputném boji v základní hrací době trochu docházejíc síly.
|
Branky a nahrávky:
11. Masare (Stratil, Ruda), 16. Masare (Ruda) – 2. Burian (Frömel)
Rozhodčí: Dufka – Dopitová, Loun
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Ramert (ZLN)
0:1 Masare (OLO)
2. série:
0:1 Chludil (ZLN)
0:1 Spurný (OLO)
3. série:
0:1 Laciga (ZLN)
0:1 Kusák (OLO)
4. série:
0:1 Mojžíš (ZLN)
1:1 Ruda (OLO)
5. série:
1:2 Frömel (ZLN)
1:2 Prísažný (OLO)
HC Olomouc:
Hořejší (Běhal) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček, Přidal – Václavský, Kusák, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dufka – Dopitová, Loun
Diváci:
Kristýna Nováková