Getafe – Real Betis 2:0 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 5:1 (kon.) | Alavés – Villarreal 2:1 (kon.)
Sevilla – Huesca 2:1 (kon.)
Deportivo Alavés
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Neděle 28.10.2018, 18:30 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španělská LaLiga • 10. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:28:54)

Je konec, Deportivo Alavés pokračuje ve fantastických výkonech v této sezóně a po tomto vítězství se posouvá na druhé místo španělské nejvyšší fotbalové soutěži, hned za Barcelonu! Dnes jsme sledovali krásné utkání, plné fantastických okamžiků a Villarreal si rozhodně dnes bod zasloužil. Nicméně vyhrála neskutečná vůle domácích, kteří dokázali, po nevýrazné první půli, otočit zápas ve svůj prospěch.

90+10

90+9
    Útočným faulem končí akce Villarrealu, domácí tak pochopitelně nespěchají s rozehrávkou.

90+7
    Nastaveno bylo devět minut, Villarreal je tak blízko porážce, i když první půli hosté zvládli náramně.

90+5
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santiago Cáseres, přichází Daniel Raba.
    90+4. Borja BASTÓN - 2:1

90+4
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Tak toto střídání domácím neskutečně vyšlo! BORJA BASTÓN je na hřišti sotva pár sekund a hned se k němu dostal odražený míč, který dokázal nasměrovat do branky Villarrealu.

90+3
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Borja Bastón.

90+2
    U postranní čáry již postává jeden z domácích hráčů, který se brzy dostane do hry.

90+1
    Další hráč Alavésu zraněn a musí být ošetřován na trávníku, vypadá to na svalové zranění pravé nohy, nikoliv tak vážné zranění, jako v první půli u Ximo Navarra.

90
    Je tu devadesátá minuta utkání, které má neskutečný závěr, šance střídá šanci, dočkáme se druhého gólu na jedné či druhé straně?

89
    Fernando Pacheco (Alavés) nečekal střelu Pedrazy, která byla zpoza vápna hodně překvapivá.

87
    A také střela Rubéna Sobrina měla velmi dobré parametry, Sergio Asenjo (Villarreal) vyráží na roh.

86
    Ibai Gómez (Alavés) v další domácí šanci, střelou z voleje ale orazítkoval břevno.

85
    Výkop Fernanda Pecheca, míč ale vzápětí získávají hosté.

83
    Rohový kop Deportiva neznamenal nebezpečí pro branku Sergia Asenja.

83
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Manuel Iturra.

82
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Manuel García.

Martin Dvořák

Branky: 51. Calleri (Jony), 90+4. Bastón – 10. G. Moreno (Pedraza)

Karty:   73. R. Duarte (DAL) – 27. Ra. Funes Mori (VLR)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 13:8. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 11:11.
    Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Navarro (60. Maripán), Laguardia, R. Duarte – I. Gómez (90+3. Bastón), Wakaso (82. García), Pina, Jony – Calleri, Sobrino.
    Náhradníci: Sivera – Maripán, Guidetti, Burgui, Bastón, García, Brašanac.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa – Cáseres (90+5. Raba), Trigueros (83. Iturra) – Cazorla (66. Toko Ekambi), Fornals, Pedraza – G. Moreno.
    Náhradníci: Andrés Fernández – V. Ruiz, N. Sansone, Toko Ekambi, Iturra, Raba, Layún.

Rozhodčí: Cuadra – López, G. García