Slavia Plzeň – Židenice 3:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 8:0 (kon.) | Jičín – Ostrava 6:9 (kon.)
Chodov – Střešovice 11:2 (kon.) | Olomouc – Ne 1:9 (kon.) | Panthers – Bohemians 7:8 (po pr.)
Panthers Praha
7:8 (2:2, 3:3, 2:2 - 0:1)
FbŠ Bohemians
Neděle 28.10.2018, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice, Praha • ČEZ Extraliga žen • 9. kolo

Hráčky utkání:

Panthers: Tereza Syslová
    Bohemians: Eliška Vrátná (20:06:18)

Počet střel na branku v utkání:

Panthers – Bohemians: 37 – 32

Je konec. Vyrovnané utkání skončilo po šedesáti minutách nerozhodně a tak se o bonusový bod muselo jít bojovat do prodloužení. Tam byly úspěšnější hráčky Bohemians, které rozhodly brankou Polákové hned po třiadvaceti vteřinách hry.

60:23
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Prodloužení netrvalo příliš dlouho a je rozhodnuto. Druhý, bonusový bod z dnešního utkání vystřelila hostujícímu týmu HANA POLÁKOVÁ, která dokonala hattrick a ukončila tak dnešní utkání. Asistence: Eliška Vrátná.

60:01

Po šedesáti minutách svítí na světelně tabuli nerozhodný stav 7:7. Hráčky Bohemians dotáhly dvoubrankové manko a snažily se ještě vstřelit vítěznou branku před koncem třetí třetiny, ale Horňáková domácí podržela. Oba celky si to tak rozdají o bonusový bod v prodloužení, popřípadě nájezdech.

60:00

59:45
    Vypadá to, že se ve třetí třetině již nic velkého nestane a půjdeme do prodloužení.

58:49
    Bohemians se snaží rozhodnout utkání ve svůj prospěch ještě před koncem základní hrací doby.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Oddechový čas pro FbŠ Bohemians.

56:38
    Nyní však hostující hráčky přepnuly na vyšší rychlostní stupeň a Horňákovou zasypávají míčky, jak jen mohou.

55:16
    Hra se trochu zklidnila a míček je spíše na středu.

54:31
    Je vyrovnáno! Nyní je v obležení svých spoluhráček ELIŠKA VRÁTNÁ, které se podařilo dostat míček do zcela odkryté branky – 7:7! Asistence: Hana Poláková.

53:20
    Kadidlová se tlačila po straně dopředu, ale přes dobře zformovanou obranu Panthers se ke střele nedostala.

52:55
    Na druhé straně se ve velké šanci ocitla Lamková, ale tu ve stoprocentní šanci vychytala Omelková. Hraje se opravdu ofenzivní florbal ze strany na stranu, kde šance střídá šanci.

51:38
    Toulová se mohla stát hrdinkou okamžiku, ale její střelecký pokus pouze orazítkoval tyč domácí branky!

51:01
    Nyní však Horňáková poprvé kapituluje. Tu pokořila povedenou a hlavně přesnou ránou HANA POLÁKOVÁ, která míček poslal přesně do horního rohu domácí branky. Bez asistence.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Steinbachová (Tůmová), 15. Zittová (Jelínková), 21. Tůmová (Šusterová), 29. Slaná (Zittová), 34. A. Nováková (Lamková), 42. Florianová, 46. Miklíková (Vranová) – 11. Reischlová, 15. Zlámalová (Vrátná), 22. Reischlová (Divišová), 25. Bočanová (Poláková), 28. Poláková (Bočanová), 52. Poláková, 55. Vrátná (Poláková), 61. Poláková (Vrátná)

Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Šusterová – Lochmannová, Škvorová, Lamková – Slaná, Tůmová, Steinbachová – Miklíková, Lupačová, Jelínková – A. Nováková, Zittová.
    FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Císařová, Nová, Loudová – Cukrová, Bašová, Reischlová – Kadidlová, Vrátná, Toulová – Poláková, Pokorná, Chaloupková – Neubergerová, Zlámalová, Divišová – Pavlicová, Bočanová.

Rozhodčí: Kateřina Hátlová, Lenka Jansová