Jihlava – Kladno 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:4 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Přerov – Prostějov 4:3 (2:0 po s.n.) | Slavia – Kadaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 4:2 (kon.)
HC Frýdek-Místek
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
HC Stadion Litoměřice
Středa 31.10.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:17:31)

Je konec. Frýdek-Místek si i dnes připisuje tři body, jelikož zvítězil nad Litoměřicemi 4:2 a oplatil jim předešlou porážku na ledě Stadionu.
    Hra nám v první třetině toho moc nenabídla a branky jsme se tak samozřejmě nedočkali. Úvod zápasu patřil Litoměřicím, ale ti si nedokázali nic vytvořit a posléze byli vyloučeni. První přesilovka zápasu ovšem nenabídla žádnou velkou šanci. Největší možnost první dvacetiminutovky měl domácí Zahradníček, ale s jeho pokusem si poradil Tomáš Král. Ke konci třetiny se nechal vyloučit hostující Jaroslav Dvořák
    Už ve 21. minutě využili rysi přesilovou hru, když se prosadil Dušan Žovinec parádní střelou do levé šibenice. Následně byla hra velmi vyrovnaná, ovšem Slezané se dostali do dvoubrankového vedení ve 35. minutě, jelikož Jan Kalus fantasticky tečoval přihrávku Machaly přesně k levé tyči. Posléze ale Litoměřice získaly přesilovou hru, kterou ve 38. minutě přeměnily v gól, když se prosadil Martin Kadlec.
    Domácím vyšel také začátek třetí periody, když se prosadil ve 41. minutě Rostislav Martynek. Ve 44. minutě sice snížil Michael Gaspar, ale Frýdek-Místek si konec utkání pohlídal a nakonec v samotném závěrů vstřelil uklidňující branku do prázdné Ondřej Machala.

59:32
    Frýdeckomístečtí jen nahodili puk na polovinu soupeře.
    59:22 Ondřej MACHALA - 4:2

59:22
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí se vysvobodili ze své třetiny a ve třech se vydali dopředu, kdy následně poslal ONDŘEJ MACHALA pěkný dloubáček přes obránce do prázdné brány. Asistence: David Kofroň.

59:05
    A opět se rysům povedlo vyhodit puk a Stadion musí znovu do pásma soupeře.

58:44
    Mikulík dostal kotouč do středního pásma, ale posléze se k němu dostaly opět Litoměřice.

58:28
    Jan Hlaváč si poradil s nahozeným pukem na jeho bránu a připsal si další úspěšný zákrok.

58:20
    Domácí hráč se posléze dostal k puku a zkoušel to přes celou hrací plochu ovšem těsně minul levou tyč a je z toho jen zakázané uvolnění!

57:52
    Nyní se bojuje o puk u mantinelu v pásmu Frýdku-Místku.

57:32
    Posléze byl chumel hráčů před Hlaváčem, ale ani tentokrát neskončil kotouč za jeho zády.

57:13
    Litoměřice drží puk v útočném pásmu, ale zatím nepřišla střela na domácí svatyni.

57:01
    Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

57:01
    Oddechový čas pro hosty.

56:35
    Dan Przybyla se sice dostal přes obránce, ale následně ho Litoměřice nepustily ke střele.

55:42
    Litoměřice sice vedou v držení puku, ale obrana Frýdeckomísteckých je nenechává dostat do nějaké šance.

54:18
    Kalusova rána z mezikruží byla ztečována vedle hostující brány a Král nemusel zasahovat.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 21. Žovinec (Husák, Kofroň), 35. J. Kalus (Machala, Rudovský), 41. Martynek (Rudovský, Bartko), 60. Machala (Kofroň) – 38. M. Kadlec (Korkiakoski, Pavlas), 44. Gaspar (Flynn)

HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Švehlák) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Adámek, Krisl – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Novotný, Klimša (A) – J. Kalus, Peterek, Raška – Rudovský, Przybyla, Christov – Machala.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), Gaspar, Smetana (A), Kvasnička, Jebavý (A), Dluhoš – M. Kadlec, J. Kloz, Korkiakoski – Rousek, M. Zadražil, Voženílek – Flynn, Jirásek, Machač – Šik, M. Havelka, J. Dvořák.

Rozhodčí: Petr Přikryl, Vojtěch Fiala – Karel Lukš, Jiří Novák