Skalica – Topoľčany 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Trnava 1:3 (kon.) | Dubnica – Humenné 3:2 (1:0 po s.n.)
Osmos Bratislava – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Prešov – Martin 2:8 (kon.) | Nové Zámky B – Michalovce 0:14 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 21.11.2018, 17:30 • STEZ aréna • 1. liga (SR) • 20. kolo

Tri body idú do Trnavy po optický vyrovnaných dvoch tretinách. Rozhodlo sa v prvej tretine. Domáci sa snažili no neuspeli. Trnava má cenné víťazstvo vo vrecku. Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (19:49:39)

58:21
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Burián – 2 min., údery).

58:21
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Olejník – 2 min., sekanie).

58:12
    Domáci to skúšajú v 6

58:16
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Škoror – 2 min., držanie).

55:54
    Domáci dobre bránia zasekli prihrávku a dostali sa do úniku no stav sa nezmenil

55:15
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Soveľ – 2 min., nešportové správanie).

53:27
    Trnava dala gól!
    Tak predsa sa Trnava dostáva do dvoj gólového vedenia MARTIN LUKAČEVIČ do klepol puk do brány po nahrávke Buriana
    Asistencie: Burian, Valo

53:04
    Domáci v plnom počte. Domáci ustáli aj toto oslabenie

51:18
    Krásna kombinácia pred bránou súpera po spolupráci na jeden dotyk, Brucháč však podržal svoj tým

50:56
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Soveľ – 2 min., sekanie).

50:51
    Findura, nastrelil puk a domáci majú vhadzovanie po ľavici Brucháča

Dnešný zápas sleduje 212 platiacich divákov

49:40
    Zekucia zachránil pásmo pre domácich ktorý však nevytvárajú gólové šance, hrá sa po mantineloch