Dukla – Lovosice 28:26 (kon.) | Královo Pole – Hranice 25:25 (kon.) | Zubří – Litovel 37:28 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:25 (16:15)
TJ Cement Hranice
Sobota 01.12.2018, 18:00Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:37:20)

Je dobojováno! Brňané v poločase vedli, jenže po pauze soupeř přidal a dlouho si udržoval dvoubrankový náskok. Poté se do brány domácího týmu vrátil brankář Pšenica, což byl zlomový faktor. Brněnský gólman si připsal několik nesmírně důležitých zákroků. Za posledních osm minut jsme viděli pouze dvě branky, což v házené nebývá zvykem, body si oba celky dělí.

60
    Druhý poločas skončil. (25:25)

60
    Poslední šanci na skórování dostal Stein, který to měl proti postavené zdi obtížné. Jeho ránu zastavilo břevno! (25:25)

60
    Pšenica vychytal další střelu soupeře! Do konce zbývá třicet vteřin, u míče jsou momentálně domácí házenkáři. (25:25)

60
    Mlotek přihrával na brankoviště, podle všeho byl faulován. (25:25)

59
    Oddechový čas pro hosty. (25:25)

59
    Sehrávka domácích do pravého křídla, následné zakončení zastavuje břevno! (25:25)

58
    Oddechový čas pro domácí. (25:25)

58
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Tůma). (25:25)

58
    Rozhodčí signalizují pasivní hru, domácí celek už musí zakončovat. (25:25)
    57
    Po dlouhé době je tady gól. Mlotek se prosazuje ze sedmimetrového hodu a srovnává! (25:25)

57
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein). (25:24)

56
    Další neúspěšná sedmička! Vaněk teď nedokázal překonat hostujícího gólmana! (25:24)

56
    Sedmička také na druhé straně, na zemi totiž zůstává ležet s patnáctkou hrající Dostalík. (25:24)

55
    Magrla dnes poprvé neuspěl, dalším parádním zákrokem ho totiž vychytal Pšenica. (25:24)

55
    Rozhodčí píská faul na brankovišti! Nařizuje sedmimetrový hod pro Hranice! (25:24)

55
    Úspěšné zákroky brankářů na obou stranách, o malou chvíli později faul Steina. (25:24)
    54
    Levačka Steina končí v šibenici hostující branky i přesto, že si Klement na míč sáhl! (25:24)