AC Milán – Parma 2:1 (kon.) | Frosinone – Cagliari 1:1 (kon.) | Sassuolo – Udinese 0:0 (kon.)
Turín – Janov 2:1 (kon.) | Chievo – Lazio 1:1 (kon.) | AS Řím – Inter 2:2 (kon.)
Frosinone Calcio
1:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 02.12.2018, 15:00 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 14. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (16:59:49)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 9:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16.

Je dobojováno! Frosinone si do druhé půle přeneslo jednobrankový náskok. Po změně stran se zaměřilo hlavně na bránění a to se mu v sedmasedmdesáté minutě vymstilo, protože na konečných 1:1 zaslouženě vyrovnal střídající Diego Farias. Oba týmy tedy po zásluze berou jenom bod, Frosinone tak zůstává předposlední a Cagliari třinácté.

90+5

90+4
    Po faulu vedle středového kruhu budou rozehrávat hosté. Moc času na rozhodnutí už ale nemají.

90+3
    Cragno se úplně nedomluvil se svým obráncem a musel skákat pod nohy Pinamontiho. Trochu to zavánělo faulem, ale rozhodčí zůstali v klidu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Diego Farias (Cagliari Calcio).

90+1
    Poslední minuty jsou hodně rozhárané, ani jednomu z týmů se nedaří rozjet kloudnou akci a míč velmi často putuje do autu.

90
    Nad rámec druhého poločasu je přidáno celých pět minut!

88
    Lehký faul na Diega Fariase v prostoru mezi střídačkami. Klavan posílal dopředu dlouhý nákop, ale defenziva Frosinone si s ním poradila.

87
    I v deseti se hosté drží na míči. Při útoku do plných ale mají situaci hodně stíženou a často sahají k přihrávkám dozadu.

86
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raffaele Maiello, přichází Camillo Ciano.
    85. Červená karta po 2. žluté

85
    Raman Chibsah nabíral rychlost ve středu hřiště a zezadu byl faulován skluzujícím Barellou. Ten viděl druhou žlutou a zákonitě také červenou kartu!

84
    Další akci už muži ve žlutém zakončili. Daniel Ciofani to však měl přes nohu a Cragno relativně snadno zasáhl.

83
    Jeden z hostů ztratil míč na ose hřiště a vzešel z toho rychlý protiútok. Ten se postupně zpomaloval, až definitivně skončil kvůli nepřesnému centru z levé strany.