Štrasburk – Caen 2:2 (kon.) | Lille – Remeš 1:1 (kon.)
RC Štrasburk
2:2 (2:1)
SM Caen
Neděle 09.12.2018, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:02:50)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:13.

Je dobojováno! Domácí fotbalisté byli po celý zápas aktivnější, vypracovali si více příležitostí, dvakrát vedli. V závěru to vypadalo, že bez problémů kráčí pro tři body, ovšem Caen se ze své první kloudné akce ve druhé půli prosadilo a srovnalo na konečných 2:2. Sudí pak nařídil pokutový kop pro Štrasburk, ovšem celou situaci zkontroloval na videu, následně penaltu odvolal.

90+5

90+4
    Poslední možnost na skórování dostane hostující celek, ten bude rozehrávat standardní situaci z levé strany hřiště, víc už se pak nejspíše nestane.

90+3
    Míč si vzal na starost Liénard, ovšem jeho zakončení bylo hodně nepřesné, střela skončila vysoko nad hostující brankou!

90+2
    Zahary měl nohu hodně vysoko. Hlavní rozhodčí vytáhl žlutou kartu, zároveň je tady přímý kop pro Štrasburk z výborné pozice!

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minuty nad rámec prvního poločasu. Ta první se blíží ke svému konci, domácí to zkouší nakopávanými míči.

90
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Younn Zahary.

89
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Nuno Da Costa.
    88. Martin trefil hlavičkou břevno

88
    Nakonec z toho byla obrovská příležitost! K hlavičce se dostal Martin, ovšem jeho pokus zastavilo břevno, nechybělo mnoho a domácí mohli znovu vést!

87
    Už se zase hraje, v hlavní roli byl znovu Sissoko. Domácí fotbalista vybojoval rohový kop, rozehrávat se bude z pravé strany.

85
    Žlutou kartu dostává Ibrahima Sissoko (RC Štrasburk Alsace).

85
    To bylo rychlé! Sudí Thual změnil názor, penalta se nakonec kopat nebude!

84
    Sudí však dává na radu rozhodčích u videa a jde celou situaci zkontrolovat sám!
    83. Situace, kterou sudí nakonec vyhodnotil, jako čistou

83
    Oniangué v pokutovém území zastavil Sissoka, hlavní rozhodčí Thual nařídil pokutový kop pro Štrasburk!

82
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Lebogang Mothiba, přichází Ludovic Ajorque.

Štěpán Slovák

Branky: 5. P. Martinez (Thomasson), 23. Mothiba (Thomasson) – 22. Fajr, 80. Chauí

Karty:   85. Sissoko (SSG) – 90+2. Zahary (CEN)

RC Štrasburk: Sels – Lala, L. Koné, S. Mitrović (C), P. Martinez, Caci (75. Liénard) – Martin, Sissoko, Corgnet (89. Da Costa), Thomasson – Mothiba (82. Ajorque).
    Náhradníci: Kawašima – Tchamba, Liénard, Fofana, Zemzemi, Ajorque, Da Costa.

SM Caen: Samba – Gradit (64. Chauí), Baysse, Guilbert, Armougom – Diomandé, Oniangué (C) – Tchokounté, Fajr, Beauvue (90. Zahary) – Bammou (73. Joseph).
    Náhradníci: Zelazny – Joseph, Chauí, Deminguet, Ninga, Crivelli, Zahary.

Rozhodčí: Thual – Henninot, Pignatelli