Vítkovice – Otrokovice 5:3 (kon.) | Sparta – Ostrava 9:2 (kon.) | Pardubice – Bohemians 7:6 (po pr.)
Střešovice – Česká Lípa 11:5 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:11 (kon.) | Bulldogs – Liberec 3:8 (kon.)
Sokoli Pardubice
7:6 (2:3, 2:2, 2:1 - 1:0)
FbŠ Bohemians
Pátek 14.12.2018, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga • 15. kolo

To je z dnešního utkání vše. Přeji příjemné prožití víkendu a budu se těšit u některého z blížících se zápasů. Na shledanou příště! (20:13:37)

Zápas je tak u konce se šťastnějším koncem pro Pardubice. Východočeši vyrovnali v poslední možné chvíli, utekli porážce a nakonec zvítězili v prodloužení. Dva body proto musí považovat za velkou odměnu.

Pardubice právě vstřelily branku!
    Odkrytá branka se nakonec ukázala pro Bohemians jako osudová chyba. JAN BÍLÝ dostihl přihrávku po výhozu a bez problémů trefil vymezený prostor. Asistence: Tomáš Dlesk.

63:40
    Pardubický gólman chytá a osvobozuje výhozem celou domácí formaci.

62:55
    U míčku se vystřídali florbalisté Pardubic. Svoji možnost ale nebyli schopni lépe proměnit.

62:03
    Teichman neuspěl ve sprinterském souboji o volný míček. Pražané přitom stále riskují s prázdnou svatyní.

61:25
    Pardubice se na pár vteřin probojovaly k míčku a hned jej vyhodily na mantinel za brankou protivníka.

60:44
    Míček je v držení Bohemians. Volí tak možnost hry ve čtyřech bez brankáře a postupují k Halešovi.

60:01

Napínavý konec třetí třetiny znamenal obrovskou radost na straně Sokola. Domácí tým na poslední chvíli vyrovnal na 6:6 a má jistý minimálně bod. V nadcházejícím prodloužení tři na tři se pak rozhodne o tom, kdo získá ten druhý.

60:00
    59:56 Jan KOUREK - 6:6

59:56
    Tak to je neuvěřitelný vývoj utkání! Čtyři sekundy před koncem základní hrací doby dotlačil míček za čáru JAN KOUREK a patrně posílá zápas do prodloužení! Asistence: Přemek Pakosta.

59:48
    Sokol nechce nechat situaci jen tak a ještě vyvíjí poslední nápor.

59:28
    Rozhodčí si všimli nedovolené situace a rozehrávku proti brance Pardubic mají k dispozici hosté.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 6. P. Pakosta (Žáček), 9. Zozulák (Kourek), 34. Zozulák (Kourek), 34. Teichman (Šmíd), 52. Teichman (Šmíd), 60. Kourek (P. Pakosta), 65. Bílý (Dlesk) – 5. Kolstrunk (Kopecký), 11. Šebek (Dobisík), 17. Krebner (Kieler), 26. Cabejšek (Juha), 30. Šebek (Buršík), 50. Juha (Kieler)

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek, Oubrecht – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – P. Pakosta, Šmíd, Savický – Žáček, Černý.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šneberger, Čihák, Ďopan, Krbec, Kuncman – Šebek, Krebner, Juha – Buršík, Kieler, Kindl – Cabejšek, Růžek, Kolstrunk – Kopecký.

Rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička