Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Dynamo – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
HC Dynamo Pardubice
3:6 (0:3, 1:2, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Čtvrtek 10.01.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba B
Partner:
     
    Konec nadstavby. (20:27:19)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je MATĚJ KLOZ.
     
    6. série
    2:1
    Kloz proměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Szturc neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Pavlata neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Moškoř neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Kloz proměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Horváth neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Herčík neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Pavlačka neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Pulpán neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Szturc proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Formánek neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Vojkůvka neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec nadstavby.
     
    60:01
    Začala nadstavba.
     
    Konec zápasu.

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 21. Herčík (Formánek), 43. Formánek (Vojtěch, Herčík), 59. Herčík (Kloz, Tvrdík), rozh. náj. Kloz – 1. Pavlačka (Szturc, Moškoř), 4. Becher (Horváth), 15. Kubíček (Kremnický), 24. Horváth (Pavlačka, Becher), 36. Becher (Kubíček, Horváth), 54. Becher (Horváth, Bárta)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Vojkůvka (HAV)
    0:0   Formánek (PCE)
    2. série:
    0:1   Szturc (HAV)
    0:1   Pulpán (PCE)
    3. série:
    0:1   Pavlačka (HAV)
    0:1   Herčík (PCE)
    4. série:
    0:1   Horváth (HAV)
    1:1   Kloz (PCE)
    5. série:
    1:1   Moškoř (HAV)
    1:1   Pavlata (PCE)
    6. série:
    1:1   Szturc (HAV)
    2:1   Kloz (PCE)


    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek, Hiemer, Paleček, Koudelka, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvida, Burda, Matuška, Půlpán, Štetka
    AZ RESIDOMO Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, P. Kubíček, R. Kubíček, Zmarzlák – Svozil, Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vovjkuvka, Belan, Szturc, Bárta, Horváth

    Rozhodčí: Smitka – Lučan, Pechánek