Leeds United
2:0 (1:0)
Derby County
Pátek 11.01.2019, 20:45 • Elland Road (Leeds) • Anglická Championship

Je za námi páteční předehrávka zápasu 27. kola anglické Championship. Domácí fotbalisté Leeds United podali v souboji s Derby County perfektní výkon a naprosto po zásluze vyhráli díky brankám Roofeho a Harrisona 2:0. Hráči Derby County naopak zápas nezvládli a za celých devadesát minut si nevytvořili prakticky žádnou gólovou šanci. (22:46:09)

90+4

90+3
    Domácí fanoušci si závěru užívají a stadionem zní klubová hymna.

90+1
    Hráči Derby County kopali ještě rohový kop, jenže opět to vůbec nezvládli a musí se začít bránit.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Teď už je více méně jasné, že hosté s výsledkem nic neudělají. Zápas ukrajuje poslední vteřiny a hráčům Derby už zbývá minimum času.

87
    Domácí rozehrávali standardku a opět si dávali hodně na čas. To se hostům samozřejmě nelíbí.

85
    Často se nyní píská a hosté se opět uchylují k diskuzím s rozhodčím.

83
    Tempo hry teď není úplně extra vysoké. Domácí fotbalisté šikovně kouskují hru.

81
    Do konce normální hrací doby chybí nějakých deset minut. Domácí mohou být nadále spokojeni.

79
    Mladý záložník Jack Clarke podal především v prvním poločase excelentní výkon a ze hřiště ho vyprovází bouřlivý potlesk.

79
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Jack Clarke, přichází Leif Davis.

78
    Hernandez poslal do vápna dobrý centr, hosté se ale ubránili.

78
    Po zásahu Jozefzoona tady bude šestý rohový kop domácího celku.

77
    Domácí jsou ale stále ve velkém klidu a po získání balonu drží hru na polovině soupeře.
    75. Waghorn byl dle rozhodčích v ofsajdu

75
    Střídající Martyn Waghorn se dostal hned do velké šance. Jenže v gólové pozici poslal balon mimo a navíc mu byl odmávaný milimetrový ofsajd.