HC Varnsdorf – HC Turnov 2:4 (kon.) | Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B 4:6 (kon.) | Č. Lípa – Slavoj Liberec 3:13 (kon.)
Krnov – Bohumín 3:8 (kon.) | Zbraslav – HC TNP Praha 3:6 (kon.) | Lev Benešov – Kutná Hora 3:0 (kon.)
Poděbrady – V.Popovice 2:4 (kon.) | Příbram – Mělník 5:1 (kon.) | Králův Dvůr – Neratovice 9:2 (kon.)
Milevsko – Č. Krumlov 3:5 (kon.) | HC Rokycany – HC Domažlice 10:2 (kon.) | Nejdek – Trstěnice 7:1 (kon.)
Frýdlant – Jičín 2:4 (kon.) | Břeclav – Boskovice 3:8 (kon.) | Březina – Uničov 10:3 (kon.)
Velká Bíteš – Blansko 5:1 (kon.) | Rosice – SHKM Hodonín 3:6 (kon.) | HC Karviná – Frýdek-M. "B" 5:3 (kon.)
Studénka – HC Wolves Český Těšín 8:2 (kon.) | Vel.Meziříčí – Uh.Brod 5:1 (kon.) | Kaznějov – Klatovy B 4:5 (0:1 po s.n.)
Kralupy n. Vltavou – Rakovník 3:4 (kon.)
konec
HHK Velké Meziříčí
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
HC Uherský Brod
Sobota 12.01.2019, 17:30Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (21:10:15)
     
    55:41
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH MAŠTERA. Asistence: Filip Střecha a Tomáš Střecha.
     
    52:34
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ STŘECHA. Asistence: Viktor Burian a Filip Střecha.
     
    40:35
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je PATRIK MATOV. Asistence: Lukáš Sobotka a David Křenek.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:46
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je RICHARD PESCHOUT. Asistence: Petr Rozmarín a Milan Strnad.
     
    26:35
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN BAŘINKA. Asistence: Jan Bujáček.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    5:17
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH MAŠTERA. Asistence: Filip Střecha a Viktor Burian.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
    Branky a nahrávky: 6. Maštera (Střecha, Burian), 38. Peschout (Rozmarín, Strnad), 41. Matov (Sobotka, Křenek), 53. Střecha (Burian, Střecha), 56. Maštera (Střecha, Střecha) – 27. Bařinka (Bujáček)


    HHK Velké Meziříčí:
    HC Uherský Brod: