Stíhačka žen, 10 km, Oberhof | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 | (*19:00) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, St. Anton | (zruš.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: H. Silovs (LAT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo
Vítěz: S. Kramer (NED)
Jan Vojkůvka
Výsledky závodu na 5000 metrů
1. Sven Kramer (NED) 6:17,66
2. Patrick Roest (NED) +0,55
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +2,93
4. Danila Semerikov (RUS) +8,69
5. Sergej Trofimov (RUS) +9,63
6. Håvard Bøkko (NOR) +12,56
7. Douwe de Vries (NED) +13,75
8. Andrea Giovannini (ITA) +15,47
9. Haralds Silovs (LAT) +18,58
10. Vitalij Michajlov (BLR) +18,75
11. Felix Maly (GER) +28,16
12. Sebastian Druskiewicz (CZE) +29,18
13. Lukas Mann (GER) +31,13
14. Sindre Henriksen (NOR) +31,26
15. Szymon Palka (POL) +33,42
16. Philip Due Schmidt (DEN) +34,08
17. Artur Janicki (POL) +34,43
18. Gabriele Galli (ITA) +42,64
Startovní listina
1/10
1. Philip Due Schmidt (DEN)
2/10
2. Haralds Silovs (LAT)
3. Szymon Palka (POL)
3/10
4. Gabriele Galli (ITA)
5. Sindre Henriksen (NOR)
4/10
6. Felix Maly (GER)
7. Vitalij Michajlov (BLR)
5/10
8. Andrea Giovannini (ITA)
9. Sebastian Druskiewicz (CZE)
6/10
10. Artur Janicki (POL)
11. Lukas Mann (GER)
7/10
12. Danila Semerikov (RUS)
13. Patrick Roest (NED)
8/10
14. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
15. Håvard Bøkko (NOR)
9/10
16. Davide Ghiotto (ITA)
17. Sven Kramer (NED)
10/10
18. Douwe de Vries (NED)
19. Sergej Trofimov (RUS)
1. Sven Kramer (NED) 6:17,66
2. Patrick Roest (NED) +0,55
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +2,93
4. Danila Semerikov (RUS) +8,69
5. Sergej Trofimov (RUS) +9,63
6. Håvard Bøkko (NOR) +12,56
7. Douwe de Vries (NED) +13,75
8. Andrea Giovannini (ITA) +15,47
9. Haralds Silovs (LAT) +18,58
10. Vitalij Michajlov (BLR) +18,75
11. Felix Maly (GER) +28,16
12. Sebastian Druskiewicz (CZE) +29,18
13. Lukas Mann (GER) +31,13
14. Sindre Henriksen (NOR) +31,26
15. Szymon Palka (POL) +33,42
16. Philip Due Schmidt (DEN) +34,08
17. Artur Janicki (POL) +34,43
18. Gabriele Galli (ITA) +42,64
Startovní listina
1/10
1. Philip Due Schmidt (DEN)
2/10
2. Haralds Silovs (LAT)
3. Szymon Palka (POL)
3/10
4. Gabriele Galli (ITA)
5. Sindre Henriksen (NOR)
4/10
6. Felix Maly (GER)
7. Vitalij Michajlov (BLR)
5/10
8. Andrea Giovannini (ITA)
9. Sebastian Druskiewicz (CZE)
6/10
10. Artur Janicki (POL)
11. Lukas Mann (GER)
7/10
12. Danila Semerikov (RUS)
13. Patrick Roest (NED)
8/10
14. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
15. Håvard Bøkko (NOR)
9/10
16. Davide Ghiotto (ITA)
17. Sven Kramer (NED)
10/10
18. Douwe de Vries (NED)
19. Sergej Trofimov (RUS)
1. Sven Kramer (NED) 6:17,66
2. Patrick Roest (NED) +0,55
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +2,93
4. Danila Semerikov (RUS) +8,69
5. Sergej Trofimov (RUS) +9,63
6. Håvard Bøkko (NOR) +12,56
7. Douwe de Vries (NED) +13,75
8. Andrea Giovannini (ITA) +15,47
9. Haralds Silovs (LAT) +18,58
10. Vitalij Michajlov (BLR) +18,75
11. Felix Maly (GER) +28,16
12. Sebastian Druskiewicz (CZE) +29,18
13. Lukas Mann (GER) +31,13
14. Sindre Henriksen (NOR) +31,26
15. Szymon Palka (POL) +33,42
16. Philip Due Schmidt (DEN) +34,08
17. Artur Janicki (POL) +34,43
18. Gabriele Galli (ITA) +42,64