Sparta – Česká Lípa | 5:3 (kon.) | | | Chodov – Mladá Boleslav | 10:5 (kon.) | | | Bulldogs – Bohemians | 2:5 (kon.) |
Ostrava – Královské Vinohrady | 3:7 (kon.) | | | Střešovice – Otrokovice | 5:6 (po pr.) | | | Vítkovice – Liberec | 8:2 (kon.) |
Chodov – Liberec | 11:1 (kon.) | | | Ostrava – Panthers | 12:4 (kon.) | | | Vítkovice – Židenice | 8:2 (kon.) |
Olomouc – Střešovice | 3:4 (1:2 po s.n.) |
? – ? | 0:0 (*13:00) | | | ? – ? | 0:0 (*19:00) |
? – ? | 0:0 (*16:30) | | | ? – ? | 0:0 (*19:30) |
konec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3:7
(0:1, 2:1, 1:4)
TJ Sokol Královské Vinohrady
45:21
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jiří Šebesta – 2 min., Sekání).
|
|
37:34
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Zbyněk Stuchlík – 2 min., Sekání).
|
|
36:50
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Pavel Hájek – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
|
20:49
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Linhart – 2 min., Nedovolené vrážení).
|
|
16:54
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Petr Hartman – 2 min., Zdržování hry).
|
Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.
Branky a nahrávky:
22. Čonka-Skyba (Křiva), 39. Čonka-Skyba (Zálesný), 46. Šindler (Daniš) – 19. Hanák (Z. Stuchlík), 31. Harnesk (Z. Stuchlík), 43. Z. Stuchlík (Hájek), 47. Gregor (Z. Stuchlík), 56. Linhart (Harnesk), 57. Linhart (Z. Stuchlík), 60. Hartman
Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka
Diváci: 94
Neproměněná penalta:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Klobučník (Laja) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera, Moravčík – Zálesný, Juhaňák, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Kaloč – Křiva, Čonka-Skyba.
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgarber (Mazák) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, O. Stuchlík, Máca – Kachnič, Linhart, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – Hanák, J. Záň, Z. Stuchlík – Rossi, Svoboda, Harnesk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgarber (Mazák) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, O. Stuchlík, Máca – Kachnič, Linhart, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – Hanák, J. Záň, Z. Stuchlík – Rossi, Svoboda, Harnesk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka
Diváci: 94
Adam Dořák