Adelaide United
Pátek 18.01.2019, 09:50 • Parramatta Stadium • Australská A-League • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (11:48:59)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:9. Rohy: 9:18. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:10.

Je konec! Adelaide dnes zvítězilo na půdě Sydney 2:1. Už v 8. minutě se totiž prosadil střelou zpoza vápny Lia. Posléze byla hra dost vyrovnaná, ale žádné vážnější akce jsme se už v prvním poločase nedočkali. Do druhého dějství domácí vlétli skvěle a ve 49. minutě srovnal z přímého kopu Bonevacia. Nakonec ale rozhodující gól dali hosté a to v 67. minutě, když se trefil Goodwin.

90+5

90+5
    Posléze Adelaide získalo autové vhazování a vypadá to, že je rozhodnuto.

90+4
    Bonevacia si vytvořil střeleckou příležitost, ale jeho pokus letěl vedle brány soupeře.

90+3
    Sydney tak má ještě stále naději na srovnání, ale domácí se nemohou dostat do nějaké šance.

90+2
    Rána Gallowaye pouze orazítkovala pravou tyč!

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

88
    Tohle byla velmi dobrá šance Goodwina, ale jeho pokus skončil jen nad horní tyčí.

86
    Domácí jsou opět u balónu, ale zatím nemají moc tah dopředu.

85
    Sydney má posledních pár minut na srovnání nepříznivého skóre.

83
    Hostující hráč tvrdě srazil soupeře k zemi, ale vše se obešlo bez karty.

81
    Útoční Adelaide se ocitl v ofsajdovém postavení.

80
    Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází Kamau, přichází Llorente.

79
    Posléze se sice hostující hráč dostal do zakončení hlavou, ale to bylo nepřesné.

77
    Skvělý a především velmi důležitý zákrok nyní vytáhl domácí brankář Suman proti tečované střele Goodwina!