Columbus – Montreal 1:4 (kon.) | Florida – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:2 (kon.)
Carolina – Ottawa 1:4 (kon.) | Calgary – Detroit 6:4 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 2:3 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (kon.) | Colorado – Los Angeles 7:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Montreal Canadiens
Sobota 19.01.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Ode mne to je z toho utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a krásný víkend a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (03:50:29)

Dnešní utkání sleduje 18.892 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání. Montreal si připisuje výhru 4:1. Třetí třetina přinesla tři branky. Domácím dal naději nabodov zisk Bjorkstrand. Domácí to ke konci zkusily bez brankáře a toho dvakrát dokázal využít Armia. Za hosty se dnes trefily pouze dva hráči TOMÁŠ TATAR a JOEL ARMIA. "Habs" získávají důležité body v boji o play off. Price dnes třikrát zachránila branková konstrukce.

59:06
    Columbus opět v šesti.
    58:48 Joel ARMIA - 1:4

58:48
    Montreal právě vstřelil branku!
    Další hostující branka do prázdné branky. Domi dal puk na pravou stranu ještě na JOELA ARMIU, který poslal puk do prázdné branky. Asistence Max Domi, Jeff Petry.

58:32
    Columbus v šesti.
    57:46 Joel ARMIA - 1:3

57:46
    Hosté dávají asi rozhodující branku. Korpisalo se nestihl dostat zpět do branky a toho využil JOEL ARMIA. Asistence: Max Domi, Shea Weber.

57:40
    Weber zablokoval střelu Panarina.

57:04
    Jonesovo nahození nedokázal nikdo dostat do branky.

56:55
    Branka Price je posunuta, bude se vhazovat v útočné třetině domácích.

56:38
    Bjorkstrand nepřidává svojí druhou branku, Price si situaci u své pravé tyčky pohlídal. Následuje komerční přestávka.

56:23
    Benn vyhodil puk do středního pásma.

55:57
    Nabídka pro Gallaghera na levý kruh nebyla přesná.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 46. Bjorkstrand (Riley Nash, S. Jones) – 7. Tatar (S. Weber, Chaput), 29. Tatar (Danault, Gallagher), 58. Armia (Domi, S. Weber), 59. Armia (Domi, Petry)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones, R. Murray, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson (A) – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Stenlund – Bjorkstrand, Riley Nash, Sedlák.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Mete, S. Weber (C), Reilly, Petry (A), Kulak, Jo. Benn – Drouin, Danault, Gallagher (A) – Tatar, Domi, Lehkonen – Peca, Kotkaniemi, Armia – Agostino, Chaput, Deslauriers.

Rozhodčí: McCauley W., Pochmara B. – Berg D., Amell D

Diváci: 18.892