Havířov – Třinec 5:1 (2:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Dynamo – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kobra – PZ Kladno 2:3 (kon.) | Třemošná – Chomutov 0:0 (odl.)
Přerov – Vsetín 2:5 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 3:1 (po pr.) | Plzeň – Kladno 3:5 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (3:1 po s.n.) | Liberec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Tábor – Žďár n/S 1:1 (po 1.tř)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 0:0 (1.tř) | Sparta – K. Vary 0:0 (16:00) | Olomouc – Technika Brno 0:0 (16:30)
před zápasem
HC Sparta Praha
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 19.01.2019, 16:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C

V rámci 9. kola 2. částí ELIOD Extraligy dorostu se v nadstavbové skupině C utká pražská Sparta s karlovarskou Energií. Domácí vévodí této skupině se ziskem 67 bodů, hostující celek okupuje prozatím čtvrté místo.

Poslední vzájemné střetnutí dopadlo lépe pro Spartu, která se ze západu Čech odvezla dva body za výhru po samostatných nájezdech. Tehdy Pražanům výrazně pomohl výkon gólmana Krbečka, který vychytal 41 ze 43 střeleckých pokusů soupeře.

Oba celky se vezou na vítězné vlně. Hráči z hlavního města naposledy doma přehráli Třemošnou v poměru 5:1, vítězství výrazně přispěla třetí třetina, kde domácí nasázeli tři branky. I Vary poslední výhru slavili díky skvělé poslední dvacetiminutovce. I bez ní by ale zisk tří bodů nejspíše slavili. Na Kobře totiž zvítězili 9:1 a přidali ještě jeden bod za lépe zvládnuté prodloužení. (14:30:16)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.