Jordánsko – Vietnam 1:1 (2:4 po pen.) | Thajsko – Čína 1:2 (kon.) | Írán – Omán 2:0 (kon.)
po penal. (2:4)
Jordánsko
1:1 (1:0)
Vietnam
Neděle 20.01.2019, 12:00 • Al Maktoum Stadium, Dubai • Mistrovství Asie • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:46:12)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:14.

Je rozhodnuto! Do čtvrtfinále Asijského poháru postupuje Vietnam, který zvládl pokutové kopy lépe a vyhrál je 4:2. Dnes jsme viděli velice dramatický zápas, který se lépe vyvíjel pro Jordánsko, které šlo ve 39. minutě do vedení po brance Abdel-Rahmana. V 51. minutě ale srovnal Nguyen Cong Phuong. Nakonec se šlo do prodloužení a posléze do penalt, kde tedy vyhrál Vietnam.

Střílení penalt začíná.

Ve druhém poločase prodloužení jsme se nedočkal ničeho vážnějšího a následují tak pokutové kopy, které rozhodnou o prvním postupujícím do čtvrtfinále, který se utká s vítězem zápasu Japonsko – Saúdská Arábie.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120+1
    Nákop Vietnamu skončil jen na hlavě domácího obránce.

Michal Raška

Branky: 39. Abdel-Rahman (Rawashdeh) – 51. Nguyen Cong Phuong (Nguyen Trong Hoang)

Karty:   57. Baniateyah (JOR), 106. Bani Yassen (JOR)