Samara – Žilina 1:0 (kon.) | Peking Guoan – Slavia 0:4 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 4:0 (kon.)
Sion – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Velvary 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (2:1)
TJ Slovan Velvary
Úterý 22.01.2019, 18:00 • UMT Ústí nad Labem • Přípravný zápas

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (19:49:28)

Ve druhém poločase jsme branku neviděli, a tak Ústí porazilo ve velkém mrazu třetiligové Velvary 2:1!

90

90
    Ladislav Vopat prošel ústeckou obranou a v závěru jen těsně minul domácí branku!

87
    Žlutou kartu dostává Procházka (FK Ústí nad Labem).
    Žlutou kartu dostává Kavka (TJ Slovan Velvary).

86
    Ani Velvary, ani Arma nezužitkovali své přímé kopy, a tak na branku ve druhém poločase stále čekáme.

77
    Hosté měli jedinečnou šanci na srovnání, ale Vít Pavlíček z přímého kopu minul domácí branku.

73
    Domácí Arma drží míč na svých kopačkách, ale šance si poslední minuty nevytváří. Hosté se soustředí na poctivou obranu.

67
    Matěj Valenta vystřelil zpoza šestnáctky a trefil levou tyč hostující branky!

61
    Žlutou kartu dostává Obrtlík (TJ Slovan Velvary).

60
    Jiří Šimeček opět zachránil Velvary! Lukáš Matějka byl absolutně sám před brankou, ale brankáře neprostřelil.

53
    Brankář Šimeček zachránil hosty od vlastní branky, když vytáhl nešťastnou malou domů svého spoluhráče.

48
    Střídající Lukáš Matějka mohl hlavou na přední tyči rozhodně zaměřit lépe. Branku Velvar však netrefil.

46

45

43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Arma si bere v závěru poločasu zpět vedení! MAREK KRÁTKÝ doklepl do prázdné branky centr z pravé strany – 2:1!

42
    Armě patří závěr poločasu, ale do šancí se již nedostává.

37
    Arma chtěla zpět vedení, ale Jiří Měsíček se dvakrát zaskvěl! Dominik Šup měl dnes podruhé na kopačce branku.