25:27 (15:15)
O2xyworld HBC Jičín
Pátek 25.01.2019, 18:30Chance Extraliga mužů • 15. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:11:54)

Je dobojováno! První třicetiminutovka byla o útoku, ta druhá už především o obraně. Jinak jsme sledovali hodně vyrovnané utkání, ve kterém se hosté poprvé do vedení dostali až zhruba dvacet minut před koncem. Od té doby už si těsný náskok hlídali, z Hranic si odváží plný bodový zisk!

Konec zápasu. (25:27)
    60
    Je rozhodnuto! Domácí museli pustit svého protivníka do zakončení, Kubík poté přidal definitivní pojistku z bezprostřední blízkosti! (25:27)

60
    Hranice skórovat nedokázaly, do konce zbývá dvanáct vteřin, míč má hostující celek, který si vyžádal čas na poradu! (25:26)

59
    Miľko nakonec odešel na střídačku. Do konce utkání zbývá sedmdesát vteřin, u balónu jsou domácí hráči. (25:26)

59
    Rozhodčí přerušuje hru, na palubovce totiž zůstává ležet Miľko, který se stále nezvedá. (25:26)

58
    V časové tísni střílel Šulc. Hostující házenkář trefil pouze břevno, následně se balón odrazil do stropu, balón pro Hranice. (25:26)
    58
    Magrla teď z pravého křídla přechytračil Machalického a snížil na rozdíl jediné branky, drama pokračuje! (25:26)

58
    Oddechový čas pro domácí přichází tři minuty před koncem tohoto utkání! (24:26)

57
    Kučerka si připsal úspěšný zákrok, nyní rozehrává svým spoluhráčům, kteří spěchají dopředu. (24:26)
    56
    Z nějakých sedmi metrů pálil Tůma. Jeho střela nakonec šťastně skončila za brankovou čarou! (24:26)
    56
    Sehrávka do levého křídla, Kubík vzápětí navyšuje hostující náskok! (23:26)

55
    Rozhodčí píská průraz Perničky! K míči se tedy dostává hostující celek, stále se hraje v pěti na obou stranách. (23:25)
    55
    Parádní individuální prací se prezentoval Šulc. Ten následně z bezprostřední blízkosti překonal Kučerku! (23:25)

55
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek). (23:24)
    54
    Z osmi metrů napřáhl Pernička. Jeho rána se zastavila v šibenici, domácí snižují na rozdíl jediné branky! (23:24)

54
    Za Machalickým zvonila branková konstrukce. Hosté ale taktéž přišli o balón a musí se rychle vracet. (22:24)