Nový Jičín B – Studénka 3:13 (kon.) | Černošice – Rakovník 9:3 (kon.) | SK Telč – Strakonice 3:4 (po pr.)
Tachov – Klatovy B 3:9 (kon.) | Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B 5:5 (kon.) | HC Turnov – Č. Lípa 5:2 (kon.)
Frýdlant – HC Varnsdorf 6:5 (kon.) | Kroměříž – Rosice 14:2 (kon.) | Uh.Brod – Velká Bíteš 6:2 (kon.)
HC Wolves Český Těšín – Bohumín 4:1 (kon.) | H. Benešov – Rožnov A 6:5 (po pr.) | HC Karviná – Krnov 0:6 (kon.)
Kobra B – Hvězda Praha 0:7 (kon.) | Lev Benešov – V.Popovice 8:4 (kon.) | Poděbrady – Žabonosy 4:3 (po pr.)
Veselí nLuž. – Milevsko 3:5 (kon.) | Vel.Meziříčí – Březina 9:2 (kon.) | Kaznějov – HC Rokycany 2:4 (kon.)
Lomnice n/P – Jičín 3:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Blansko 1:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Mělník 1:5 (kon.)
po prodl.
SK Telč
3:4 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)
HC Strakonice
Sobota 09.02.2019, 16:30Krajská liga: Jihočeský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (22:19:22)
     
    61:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ DLOUHÝ.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    52:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MAREK HRUBÝ. Asistence: Ondřej Dlouhý a David Kovář.
     
    51:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PAVEL SAMOHEJL. Asistence: David Kovář.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    33:00
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KOTRBA.
     
    27:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PATRIK ŠEBESTA. Asistence: Jakub Kopenec.
     
    25:00
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ LANDER. Asistence: Daniel Šebesta a Vojtěch Nohava.
     
    22:00
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB PRÁŠEK.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.
    Branky a nahrávky: 22. Prášek, 25. Lander (Šebesta, Nohava), 33. Kotrba – 27. Šebesta (Kopenec), 51. Samohejl (Kovář), 52. Hrubý (Dlouhý, Kovář), 61. Dlouhý


    SK Telč:
    HC Strakonice: