Slovácko – Olomouc 0:2 (kon.)
1.FC Slovácko
0:2 (0:2)
SK Sigma Olomouc
Úterý 26.02.2019, 11:00 • Staré Město - UMT • Juniorská liga – Morava • 18. kolo

Je to tak! Hosté vítězí přesvědčivě 2:0! A to ještě v zápase trefili třikrát brankovou konstrukci, tudíž domácí mohou být rádi jen za dvě inkasované branky. (12:49:45)

90

90
    Poslední minuta zápasu, Slovácko vhazuje na polovině hrací plochy a nejspíše se již žádné další branky nedočkáme.

85
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Cikryt.

85
    Slovácko v závěrečných minutách se dostává do více útočných akcí, ale zatím ani jedna nekončí povedenějším zakončením. Nyní Reichl odkopává míč od své branky.

81
    Z rohového kopu nakonec nevznikla nebezpečná situace. Hosté se ještě drželi na míči, ale provinili se faulem.

79
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Spáčil, přichází Kamas.

79
    Po delší době je tu střela Olomouce a po ní budou hosté zahrávat roh.

78
    Tempo hry v posledních minutách hry výrazně opadlo. Hosté již nejsou tolik ofenzivně laděni a nyní mají více míč pod kontrolou domácí, kteří se však příliš před branku nedostávají.

76
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Janša, přichází Jaich.

73
    Slovácko se v posledních minutách snaží útočit a ohrozit brankáře Reichla, ale naráží na dobrou defenzivní práci soupeře.

70
    Slovácko se muselo bránit dalšímu rohovému kopu, který opět dokázalo ubránit bez větších problémů a dostává míč na polovinu hřiště, kde se ujímá vhazování.

66
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Obradov, přichází Novotný.

66
    Z něj pro hosty nezapršelo v podobě třetí branky.

65
    Olomouc svému soupeři příliš míč nepůjčuje a má jej víceméně pod svou kontrolou. Další roh pro hostující tým.

63
    Stav skóre se nám nemění ani po dalším nebezpečném útoku Olomouce. Dokáže dát Slovácko kontaktní branku ve zbývajícím čase?

61
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Zlatohlávek.