Toronto – Edmonton 6:2 (kon.) | New Jersey – Calgary 1:2 (kon.) | NY Rangers – Tampa 3:4 (po pr.)
Colorado – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.) | Anaheim – Chicago 3:4 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

1. Patrick Kane (CHI) 1+0
    2. Troy Terry (ANA) 1+0
    3. Hampus Lindholm (ANA) 0+1

Ve třetí třetině se dostal domácí celek do vedení, trefil se Troy Terry. Pak se dvakrát prosadil hostující celek, nejprve srovnal, a tak rozhodl o své výhře. Alex DeBrincat svou druhou brankou v zápase srovnal a 3:3, a pak sedmnáct vteřin před koncem vyslal hosty do vedení Patrick Kane.

Dnešní utkání sleduje 16.689 diváků.

59:45
    Domácí hrají v šesti.
    59:43 Patrick KANE - 3:4

59:43
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hostující celek se dostává do vedení a tento zápas vyhraje. Saad našel přesným pasem PATRICKA KANEA, jehož rána zapadla do horní části branky a domácí hráči vědí, že mají problém. . Asistence: Brandon Saad a Jonathan Toews.

59:00
    Sledujeme klidnější pasáž hry. Dostáváme se do poslední minuty. Zdá se, že uvidíme prodloužení.

58:16
    Derek Grant se dostal ke střele i dorážce. Kotouč kryje hostující brankář. Corey Crawford podržel své spoluhráče.

57:53
    Corey Crawford kryje ránu, kterou vyslal z dobré pozice Nick Ritchie.

57:32
    Jaycob Megna rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.

57:18
    Komerční přestávka.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetiny.

56:03
    Chicago se usadilo v útočném pásmu, snaží se vstřelit rozhodující branku. Ducks se musí bránit.
    55:06 Alex DEBRINCAT - 3:3

55:06
    Hostující celek srovnává na 3:3. Toews obkroužil branku, následně nahrál na zcela volného ALEXE DEBRINCATA, který doklepl do odkryté branky. Asistence: Jonathan Toews a Erik Gustafsson.

54:40
    Daniel Sprong se dostal do útočného pásma, vypálit nedokázal a přihrávka byla zblokovaná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. D. Shore (Manson, H. Lindholm), 39. Rowney (Kesler), 46. Terry (D. Grant) – 21. DeBrincat (E. Gustafsson, D. Strome), 37. Anisimov (Keith, Crawford), 56. DeBrincat (J. Toews, E. Gustafsson), 60. P. Kane (Saad, J. Toews)

Anaheim Ducks: R. Miller (K. Boyle) – H. Lindholm, Manson, Jaycob Megna, Fowler, Guhle, Holzer – Sprong, Rakell, Perry – Jones, Henrique, Terry – D. Shore, D. Grant, Silfverberg – N. Ritchie, Kesler, Rowney.
    Chicago Blackhawks: Crawford (C. Ward) – Keith, Seabrook, Koekkoek, E. Gustafsson, Dahlström, C. Murphy – Caggiula, J. Toews, P. Kane – DeBrincat, D. Strome, Kahun – Saad, Anisimov, Sikura – Kunitz, Krüger, Hayden.

Rozhodčí: Chmielewski, Furlatt – Gibbs, Knorr

Diváci: 16.689