Slovácko – Olomouc 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 2:2 (4:3 po pen.)
Sparta – Pardubice 1:1 (4:5 po pen.) | Brno – Příbram 2:3 (kon.)
po penal. (4:5)
AC Sparta Praha
1:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 09.03.2019, 11:00 • FCM Mládeže - UMT • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo
     
    Konec zápasu. (13:03:43)
     
    7. série
    4:5
    Štětina neproměňuje.
     
    7. série
    4:5
    Pekárek proměňuje.
     
    6. série
    4:4
    Šilhart proměňuje.
     
    6. série
    3:4
    Kurka proměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Patrák proměňuje.
     
    5. série
    2:3
    Gočaltovský proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Kozák proměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Šimek proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Alexandr proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Sychra neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Hapal neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Špatenka neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Konopásek neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Kubart proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    90+2
    Druhý poločas skončil.
     
    88
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Vítek, přichází Gočaltovský.

    Michal Chadim

    Branky: 60. Patrák – 68. Špatenka

    Karty:   38. Konopásek (SPA) – 83. Špatenka (PCE)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    0:1   Kubart (PCE)
    0:1   Konopásek (SPA)
    2. série:
    0:1   Špatenka (PCE)
    0:1   Hapal (SPA)
    3. série:
    0:1   Sychra (PCE)
    1:1   Alexandr (SPA)
    4. série:
    1:2   Šimek (PCE)
    2:2   Kozák (SPA)
    5. série:
    2:3   Gočaltovský (PCE)
    3:3   Patrák (SPA)
    6. série:
    3:4   Kurka (PCE)
    4:4   Šilhart (SPA)
    7. série:
    4:5   Pekárek (PCE)
    4:5   Štětina (SPA)


    AC Sparta Praha: Janáček – Štětina, Alexandr, Szewieczek (63.Jonáš), Patrák, Konopásek, Kozák, Šnajdr, Čejka (39.Zuberu), Bláha (86.Šilhart), Hapal
    Náhradníci: Gelashvili, Radimský, Jonáš, Ryneš, Šilhart, Zuberu, Benada

    FK Pardubice: Horníček – Kubart, Outrata, Šimek, Novotný (70.Žahourek), Lee (79.Sychra), Řehák, Kurka, Pekárek, Vítek (88.Gočaltovský), Špatenka
    Náhradníci: Gočaltovský, Sychra, Lebiš, Žahourek, Vyhnánek

    Rozhodčí: Vitner – Hocek, Hádek

    Diváci: 150