San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | Tampa – Detroit 3:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Edmonton – Toronto 2:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.) | Nashville – Carolina 3:5 (kon.)
Dallas – Chicago 1:2 (kon.) | Vancouver – Vegas 2:6 (kon.) | Florida – Detroit 6:1 (kon.)

2. Christian Dvorak (ARI) – 2+0
    3. Darcy Kuemper (ARI) – 94,4% (04:49:09)

Hity: 30:34.

Arizona se může radovat ze zisku dvou bodů, ale byl to pro ní možná těžší zápas, než její hráči čekali. Domácí se sice dostali do vedení 2:0 po brankách Christiana Dvoraka v přesilové hře a trefě v oslabení z hole Michaela Grabnera. Jenž ještě v první třetině přišlo snížení zásluhou Adriana Kempeho. Ve druhé části se nic závratného nestalo a tak přišla na řadu třetí třetina. V ní vyrovnal svým prvním gólem v NHL Carl Grundström. Kings v tu chvíli byli lepší, ale Christian Dvorak a po něm Michael Grabner dokázali vstřelit své druhé branky a rozhodli tak o vítězství Arizony 4:2.

Po statistickém ohlédnutí to bude ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

59:32
    Christian Dvorak už útočil na hattrick, ale Dustin Brown mu na poslední chvíli zabránil ve skórování.

59:00
    Kings to zkoušejí i v oslabení bez gólmana.

58:14
    Nakonec se u levé tyče hostující branky zjevil Richard Pánik. Ten ale nedokázal přehodit kotouč přes Campbellův beton.

57:38
    A Coyotes se také nikam neženou. Jsou usazeni v útočném pásmu, ale hrají hlavně na jistotu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:30
    Pro Arizonu se závěr zápasu začíná vyvíjet velice dobře. Pokud v přesilové hře nebudou skórovat, zahrají si ji až do konce zápasu. Domácí tak mohou hrát v naprostém klidu, jelikož mají v zádech dvoubrankový náskok.

56:14
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hákování + 2 min., nesportovní chování).
    55:34 Michael GRABNER - 4:2

55:34
    Arizona právě vstřelila branku!
    Další tvrdý hit pro Kings. Hosté ztratili kotouč na útočné modré, kde se ho chopil MICHAEL GRABNER. Ten poté pláchl všem a jel sám na branku. Svůj nájezd proměnil jistým bekhendovým blafákem a také on zapisuje svou druhou branku v dnešním duelu.
    Bez asistence.

54:39
    A Los Angeles se čas rychle krátí. Zbývá něco málo přes pět minut. Teď získali útočnou třetinu po střele od modré čáry. Vhazovat se bude po pravici domácího gólmana.

53:34
    Z největších problémů se Coyotes dostali. Na chvilku se mohou uklidnit a hrát si s pukem na svých holích.

52:23
    Ale hosté se se současným skóre nechtějí spokojit a po krátkém výpadku už jsou opět u puku a v útočném pásmu. Jejich obléhání je ale zatím bez střelby.

51:20
    Arizonu jako by polili živou vodou. Najednou je jich plný led a těsně po vstřelené brance jsou všude dřív.
    50:28 Christian DVORAK - 3:2

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 8. Dvorak (Chychrun, Keller), 10. Grabner (Ekman-Larsson), 51. Dvorak (Goligoski, Keller), 56. Grabner – 15. Kempe (Doughty), 44. Grundström (Forbort, Doughty)

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Goligoski, Demers, Oesterle – Galchenyuk, Cousins, Fischer – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson (A), Hinostroza – Crouse, Kempe, J. Archibald.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Walker, Phaneuf, Roy, LaDue – Iafallo (C), Kopitar, D. Brown – Leipsic (A), J. Carter, Kovalčuk – Grundström, Kempe, Toffoli – Clifford, Lewis, Brodzinski.

Rozhodčí: Chmielewski, Nicholson – Murphy, Shewchyk

Diváci: 14 976