Ostrava – Chodov | 5:6 (po pr.) | | | Otrokovice – Mladá Boleslav | 3:10 (kon.) | | | Bohemians – Sparta | 4:6 (kon.) |
Střešovice – Vítkovice | 0:6 (kon.) |
Bulldogs – Pardubice | 2:3 (kon.) | | | Královské Vinohrady – Znojmo | 11:6 (kon.) |
Bohemians – Vítkovice | 1:4 (kon.) | | | Panthers – Chodov | 3:7 (kon.) | | | Střešovice – Ostrava | 1:10 (kon.) |
Jičín – Ne | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Olomouc – Slavia Plzeň | 7:5 (kon.) | | | Židenice – Liberec | 6:3 (kon.) |
po prodl.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:6
(1:2, 1:2, 3:1 - 0:1)
Stav série: 2:2
FAT PIPE Florbal Chodov
53:58
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Aleš Zálesný – 2 min., Hrubost).
|
|
39:46
|
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Matejčík – 2 min., Zdržování hry).
|
|
14:42
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
Branky a nahrávky:
14. Zálesný (J. Bauer), 35. Křiva (Lipový), 42. J. Bauer (Šindler), 47. Mendrek (Hrabal), 52. Hrabal (Juhaňák) – 12. Maxa (Vošta), 16. Ondrušek (Pražan), 24. M. Vávra (Ondrušek), 25. Řezáč (Švajný), 48. Maxa (Matejčík), 63. Švajný
Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl
Diváci: 255
Neproměněná penalta:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Laja (Klobučník) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera – Juhaňák, Zálesný, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Křiva.
Náhradníci:
Trenér:
FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl
Diváci: 255
Ostrava | 2 | 4 | Chodov |
#1 | Sobota 02.03.2019 • 19:30 |
Chodov - Ostrava 4:3 | |
#2 | Neděle 03.03.2019 • 17:00 |
Chodov - Ostrava 2:3 po s.n. (1:2) | |
#3 | Sobota 09.03.2019 • 18:30 |
Ostrava - Chodov 4:3 po s.n. (2:0) | |
#4 | Neděle 10.03.2019 • 17:00 |
Ostrava - Chodov 5:6 po prodl. | |
#5 | Středa 13.03.2019 • 18:30 |
Chodov - Ostrava 4:2 | |
#6 | Pátek 15.03.2019 • 18:00 |
Ostrava - Chodov 4:8 |
MCh