Alavés – Leganés 1:1 (kon.) | Getafe – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:2 (kon.)
Celta Vigo – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Levante – Huesca 2:2 (kon.) | Real Betis – Villarreal 2:1 (kon.)
Celta de Vigo
3:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 07.04.2019, 18:30 • Estadio Balaídos • Španělská LaLiga • 31. kolo

Druhý poločas byl notně ovlivněn faulem hostujícího brankáře, který ihned po pár vteřinách hry druhého poločasu zavinil pokutový kop. Ten domácí proměnili a bylo vyrovnáno. Další důležitým mezníkem a důvodem prohry hostí, bylo vyloučení Josého za úder loktem. Sebastian si sice dokázal vytvářet šance i v deseti hráčích, ale nedokázal je proměnit, zatímco soupeř trestal jejich chyby v obraně. Vigo zaslouženě nakonec vítězí a bere si důležité tři body, které jim notně pomohou k záchraně v LaLize pro další ročník. (20:28:02)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:11.

90+7

90+5
    Sebastian už neklade žádný odpor a domácí celek už jen kontroluje závěr zápasu.

90+3
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Fran Beltrán.
    90+2. Maxi GÓMEZ - 3:1

90+2
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Další útočná akce Viga už končí oslavou třetí branky. Ryad Boudebouz perfektně přihrál před branku, kde byl MAXI GÓMEZ a ten pohodově doráží míč do branky. Vigo bude brát důležité body do tabulky. Asistence: Ryad Boudebouz.

90+1
    Dobrá šance domácích, ale hráč hlavičkuje povedený centr kousek nad branku!

90
    Sedm minut se nastavuje!

89
    Gerónimo Rulli a jeho hlava byla zabandážována a může snad dohrát závěr zápasu.

88
    Již přes dvě minuty se nehraje a určitě nás čeká větší nastavení. Neboť těchto prodlev bylo ve druhém poločase více.

86
    Gerónimo Rulli se natáhl po centrovaném míči a dokázal jej odrazit mimo vápno. Avšak utrpěl nějaký krvavý šrám na hlavě a nyní probíhá jeho ošetřování. Těžko říci, jestli si neobnovil zranění ze zákroku na začátku poločasu, po kterém byla odpískána penalta.

85
    Avšak ještě několik minut bude muset bránit své vybojované dnešní vedení.

84
    Blíží se nám závěr zápasu a domácí celek už by se určitě nejraději viděl v zázemí stadionu.

83
    Hosté bez větších obtíží odvrátili rohový kop soupeře.

81
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Igor Zubeldia, přichází Jon Bautista.

81
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Andrew Hjulsager.

80
    Další dobrá šance Sebastianu a nyní dobrý blok obránce domácího celku, který lehl do střely z pravého úhlu!

Adam Dořák

Branky: 51. Aspas (pen.), 70. Aspas (Mallo), 90+2. Gómez (Boudebouz) – 32. José (pen.)

Karty:   66. Yokuşlu (CVG) – 46. Rulli (RSC)   57. José (RSC)

Celta de Vigo: Blanco – Olaza, N. Araujo, Cabral, Mallo (C) – Lobotka, Yokuşlu, Jozabed (65. Boudebouz) – Boufal (81. Hjulsager), Gómez, Aspas (90+3. Beltrán).
    Náhradníci: S. Álvarez – Beltrán, Boudebouz, Costas, Hjulsager, Mor, Sisto.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, A. Elustondo, Navas, Hernández – Merino, Zubeldia (81. Bautista), Pardo (55. Sangalli), Oyarzabal (C) – Sandro Ramírez (61. Juanmi), José.
    Náhradníci: Moyà – Barrenetxea Muguruza, Juanmi, Bautista, D. Llorente, Muñoz, Sangalli.

Rozhodčí: M. Lopez