Wisła Pł. – Korona 2:1 (kon.) | Arka – Miedź 2:0 (kon.) | Zagłębie S. – Wisla Krakov 2:1 (kon.)
Śląsk – Zabrze 1:2 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
2:1 (0:1)
Wisla Krakov
Čtvrtek 25.04.2019, 20:30 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Polská Ekstraklasa • 32. kolo
    Zasloužené tři body pro Sosnowiec, Wislu přetlačil 2:1

To je pro dnešek z polského fotbalu vše, hezký zbytek večera! (22:27:44)

Je za námi nad míru zajímavý mač polské Ekstraklasy, který dopadl lépe pro papírového outsidera – Zaglebie Sosnowiec! Nutno ale podoknout, že domácí vyhráli zaslouženě. Po celý zápas drželi míč na svých kopačkách, více stříleli, byli mnohem aktivnější. Vítěznou branku vstřelil v 57. minutě Olaf Nowak, který naskočil do druhé půle o přestávce.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 11:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:13.

90+4

90+3
    Dnešní utkání sleduje 3 048 diváků.

90+3
    Ve třetí minutě nastavení přichází standardní situace pro pro hosty po ruce Pawlowskiho. Dočkáme se v samotném závěru vyrovnání?

90+2
    Domácí mančaft se nadále tlačí dopředu, nyní však jeden z jeho hráčů zůstává po nepříjemném zásahu do stehna ležet na trávníku.

90+2
    Kudla si dává pořádně na čas s rozehrávkou. Logicky, do konce zbývá už jen pár minut.

90+1
    Aktivní Nawotka prověřil připravenost Lise, tato branka by dozajista pojistila dnešní výsledek.

90+1
    Tři minuty nastaví hlavní rozhodčí Jakubik.

82
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Vamara Sanogo, přichází Giorgi Iwaniszwili.

80
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Krzysztof Drzazga, přichází Aleksander Buksa.

75
    Hráči domácího týmu se i přes brankový náskok nadále tlačí směrem dopředu, další z akcí ale končí mimo území určené pro hru.

73
    Wisla se po delší době dostává na míč, co s ním provede?

72
    Nakonec z toho přeci jen bylo zakončení hlavou, které ale nemělo žádnou razanci, a tak jej v klidu chytá Lis.

71
    Ale zase získal tím volný kop pro své spoluhráče, jak s ním naloží?

70
    Třetí faul na Nawotku během několika minut, jako kdyby měl na sobě namalovaný terč.

69
    Slomka vyslal přízemní ránu, která mířila do levé části branky, ale netrefila ji.