Ath. Bilbao – Celta Vigo 3:1 (kon.) | Atlético – Sevilla 1:1 (kon.) | Barcelona – Getafe 2:0 (kon.)
Real Betis – Huesca 2:1 (kon.) | Girona – Levante 1:2 (kon.) | Leganés – Espanyol 0:2 (kon.)
Real Sociedad – Real Madrid 3:1 (kon.) | Valencia – Alavés 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (kon.)
Villarreal – Eibar 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (0:1)
Real Valladolid
Neděle 12.05.2019, 18:30Španělská LaLiga • 37. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:29:45)

V dnešním utkání vítězí hostující Valladolid 1:2, čímž se kolo před koncem soutěže zachránil, protože Girona prohrála s Levante. V tomto utkání otevřel skóre v 6. minutě z pokutového kopu Unal. Ve druhé půli se prosadil v 73. domácí Medran hlavou následně v 80. minutě vstřelil vítězný gól hostí Guardiola. Utkání se celkově nehrálo ve velkém tempu, ale v druhém poločase bylo tempo hodně malé. Týmy spíš kombinovali na polovině hřiště a byl to nezáživný fotbal pro náročné oko diváka. Vallecano hraje příště 18.5. na hřišti Celty Vigo. Valladolid hraje ve stejný den doma s Valencií.

90+3

90+1
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Duje Čop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    K míči se postavil Pozo, který míč poslal pouze do rukavic Masipa.

90
    Domácí mají k dispozici přímý kop z 20 metrů.

89
    Domácí kombinují na polovině hřiště a dopředu se rozhodně nehrnou.

87
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Antonio Dorado, přichází Santi Comesaña.

86
    Žlutou kartu dostává Óscar Plano (Real Valladolid).

85
    Dlouhý nákop hostí skončil na kopačce Michela, který založil kombinaci, na jejímž konci byla střela Unala, který domácí brankář vyrazil.

83
    U míče nyní Ba a Dorado, kteří kombinují na polovině hrací plochy.

82
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sergi Guardiola, přichází Joaquin Fernández.
    80. Sergi GUARDIOLA - 1:2

80
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    Po rychlém brejku se k míči na pravé straně dostal SERGIO GUARDIOLA, který si míč navedl doprostřed a vystřelil levou nohou. Jeho střela zapadla v pohodě do branky – 1:2. Asistence: Enes Unal.